Project Description

Gemalto Encryption

Karmaşık ve gelişen bir sanallaştırma, bulut hizmetleri ve mobilite ortamında gelişmiş tehditlerden korunurken mevzuata uygunluğu devam ettirmek için kuruluşlar hassas bilgilerini korumak için giderek daha çok veri merkezli bir yaklaşım benimsemek zorundadırlar. Gemalto, hassas verilerin ömürleri boyunca tüm kritik noktalarda kalıcı olarak korunmasını sağlayan, tek eksiksiz kurumsal şifreleme portföyünü sunar.

Fiziksel ve sanal veri merkezinden buluta kadar, Gemalto’nun SafeNet çözümleri kuruluşların korunmuş, uyumlu ve kontrollü olmalarına yardımcı olur. SafeNet veri şifreleme ve şifreleme anahtarı yönetim ürünleri, kuruluşların veritabanlarında, uygulamalarda, depolama sistemlerinde, sanallaştırılmış platformlarda ve bulut ortamlarında hassas verilerini korunur şekilde sağlamasına olanak tanır.

Gemalto’nun SafeNet kurumsal şifreleme ürünleri, hassas verileri hacim, tür ve konum bakımından, veri merkezinden sanal ortamlara ve buluta genişledikçe korumanıza ve kontrol altında tutmanıza olanak tanırken, merkezi yönetim ve politika uygulama yoluyla uyumluluk ve yönetişim görünürlüğünü ve etkinliklerini iyileştirir.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!