Recon ITR

Genel Bakış

RECON ITR, hem ön yüklenebilir (bootable) hem de canlı imaj alma seçeneklerini bir araya getirir. Tüm Intel macOS bilgisayarların imajlarını alması ve verileri yakalaması gereken herkes için vazgeçilmez bir araç.

RECON ITR, hem acemi hem de ileri düzey araştırmacılar için tasarlanmıştır. Sınırsız raporlama seçenekleriyle saniyeler içinde yanıt almak için hazır ve çalışır durumda olun.

RECON adli bilişim – forensic çözümleri, bir Mac’in yerel olarak imajının alınması ve önceliklendirilmesini desteklemek için yerel olarak macOS platformunda oluşturulmuştur. RECON ITR ile diğer çözümlerdeki gibi cevapları beklemeye gerek yok. RECON ITR, triyaj ve analizi aynı araç içinde yapar. RECON ITR sayesinde veri toplamak ve ardından analizi yapmak için başka bir araç satın almaya gerek kalmaz. İhtiyaç duyduğunuz cevaplara hemen erişin.

iOS, macOS ve Boot Camp’deki kalıntılar da dahil sadece önemli verileri toplayın ve onları görüntüleyin. RECON ITR, maksimum miktarda veriyi en kısa sürede elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

RECON ITR artık macOS, Windows ve Linux genelinde tüm görüntüleme ve triyaj ihtiyaçlarını karşılamak için her yeni satın alımda ücretsiz bir PALADIN PRO içeriyor.

Ön Yüklenebilir (bootable) ve Canlı İmaj Alabilen Çözüm!

Mac’lerin imahını alabilmek için hangi aracın kullanılacağına dair tahmin yürütmeyi ortadan kaldırın. RECON ITR, Intel tabanlı bütün Mac’ler, Apple Silicon Mac’ler ve onların dosya sistemlerinin canlı ve on yüklenebilir (bootable) imajlarını alabilen bir çözümdür.

RECON ITR, RECON TRIAGE ve RECON IMAGER PRO’nun hem ön yüklenebilir (bootable) hem de canlı imaj alma işlevlerini, diğer tüm araçların çok altında bir maliyetle FileVault, APFS ve Core Storage birimlerini ve disklerini otomatik olarak tanımlayan, görüntüleyen ve görüntüleyebilen entegre bir çözümde birleştirir.

RECON ITR, T2 Güvenlik Çipleri olan veya olmayan tüm Intel tabanlı Mac’leri ve Apple’ın M1 Çip işlemcisine sahip en yeni Mac’lerin imajlarını alır. RECON ITR’nin bugün yapabildiklerini yapmak için artık başka çözümler beklemeye gerek yok.

RECON ITR, macOS, Windows ve Linux genelinde imaj alma ve triyaj için üç araç içerir. Şimdi, PALADIN PRO dahil olmak üzere, RECON ITR size tek bir fiyata birden fazla vaka üzerinde çalışma ve görüntüleme için üç şans veriyor.

Sorulara Saniyeler İçinde Yanıt Veren Tek macOS Triyaj Çözümü!

RECON ITR, macOS, iOS yedeklemeleri ve yerleşik Boot Camp’ten binlerce yapıtı ayrıştırmak için yüzlerce eklentiye sahiptir. RECON ITR, yazma engellenmiş bir ortamda Hedef Disk Modunda bağlı canlı çalışan Mac’ler veya Mac’ler için saniyeler içinde size yanıtlar vermek için aynı araç içinde analiz ve triyaj gerçekleştirir.

İhtiyacınız Olan Yanıtları Hızla Almak için Sonsuz Raporlama Seçenekleri Parmaklarınızın Ucunda

RECON ITR, önemli yapıları otomatik olarak bulur, verileri ayrıştırır ve bunları size mükemmel raporu üretmek için iyileştirilebilecek birleşik bir formatta sunar.

macOS Geçici Veri Toplama

RECON ITR, kötü amaçlı yazılım, bilgisayar korsanlığı ve kullanıcı oturum açma işlemleriyle ilgili önemli eserler için Geçici Verilerin otomatik olarak toplanmasını içerir. RECON ITR’nin RAM Görüntüleyicisi ile hem canlı hem de ön yüklenebilir (boot edilebilir) ortamlardan Mac RAM imajlarını yakalayın.
RECON ITR tarafından üretilen adli imajlar, Mac, iOS, Windows ve daha fazlasının analizini otomatikleştiren RECON LAB – SUMURI’nin Flagship Full Forensic Suite’inde kolayca işlenebilir!

Otomatik Kalıntı Toplamalı Mantıksal İmaj Alma

RECON ITR, RECON IMAGER PRO ile birlikte Seçici Mantıksal İmaj Alma içerir. İmajı alınacak verileri tek bir dosyaya hızla seçin.

RECON ITR, Mac verilerinin mantıksal olarak imaj alma sırasında orijinal zaman damgalarını koruyabilen tek araçtır.

RECON ITR ayrıca, RECON LAB’de otomatik olarak işlenebilen herhangi bir kullanıcı hesabından macOS kalıntılarını otomatik olarak toplama yeteneğine de sahiptir.

Dahili Yazılımsal Yazma Koruma

RECON ITR, yerleşik yazma engelleme yetenekleriyle birlikte gelir. Adli olarak sağlam bir şekilde imaj alma ve triyaj için ek çözümler satın almaya gerek yok.

iOS Backup Triyaj ve İşleme

RECON ITR, iOS yedeklemelerini otomatik olarak algılar, ayrıştırır ve önceliklendirebilir. Mesajları, web tarama geçmişini ve daha fazlasını saniyeler içinde kurtarın.

Bootcamp Triyaj

RECON ITR, disklerdeki Bootcamp bölümlerindeki triyaj işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede imaj alıp laboratuvarda inceleme ihtiyacı duymadan verileri görebilirsiniz.

Basitleştirilmiş Adli Bilişim

RECON ITR artık macOS, Windows ve Linux genelinde tüm imaj alma ve triyaj ihtiyaçlarını karşılamak için her yeni satın alımda ücretsiz bir PALADIN PRO içeriyor.

PALADIN, Emniyet, Askeri, Federal, Eyalet ve Kurumsal kurumlardan binlerce dijital adli tıp denetçisi tarafından kullanılan Dünyanın 1 Numaralı Adli Yazılım Paketi haline geldi.

PALADIN TOOLBOX

PALADIN Toolbox, mahkeme tarafından test edilmiş birkaç Açık Kaynak adli tıp aracının gücünü herkes tarafından kullanılabilecek basit bir arayüzde birleştirir. PALADIN Toolbox ile bir kullanıcı kolay ve hızlı bir şekilde TRİAGE – ARAMA – İMAJ ALMA işlemlerinir ve daha fazlasını yapabilir!

Sanallaştırma Artık CARBON VFS ile PALADIN PRO’ya Dahil!

PALADIN PRO’nun RECON ITR’nin her siparişine dahil edilmesiyle, inceleme görevlileri artık Windows oturum açma kimlik bilgilerini atlayabilir ve CARBON kullanarak bilgisayarları anında sanallaştırabilir!

CARBON, kullanıcısına tek bir uygun çözümde sanallaştırma, triyaj, görüntü, karşılaştırma, bölme, arama ve daha fazlasını yapma yeteneği verir ve denetçiler bugün her PALADIN siparişinde ücretsiz olarak deneyebilir!

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!