Project Description

Recon LAB

Diğer adli İnceleme araçlarının kaçırdığı delilleri görün!

Sumuri’nin dijital inceleme alanındaki en yeni amiral gemisi RACON LAB. Tıbbi sonuçlarınızın yarısına baktığını bildiğiniz bir doktorun sizi ameliyat etmesine güvenmemelisiniz. Aynı şekilde, bir dijital inceleme uzmanı olarak erişilebilecek verileri gözden kaçıran bir inceleme aracına neden güvenesiniz?

Sağduyunuz ve itibarınız bu soruyu sizin için cevaplayabilir.

Windows, Mac, iOS, Android ve Google Takeout Otomatikleştirilmiş Analiz

Bizler sadece yazılım mimarı ve kodlayıcıları değiliz, biz sertifikalı adli bilgisayar incelemecileriyiz. Bizler aynı zamanda, yazılımımıza kattığımız onlarca yıllık deneyime sahip aktif kullanıcıyız.

Araştırmalarınızı hızlandırmak ve vaka yüklerini azaltmak için Windows, Mac, iOS Android, Google Takeout ve daha fazlasından binlerce yapının analizini otomatikleştiriyoruz.

Mac Büyüsü! Genişletilmiş Apple Metadata’sı

2005 yılından bu yana bütün Mac işletim sistemleri, kendi dosyaları ile ilgili olarak, önemli sorulara cevap verip dosyaların çözülmesine yardımcı olacak bilgileri içeren bir veri tabanı barındırmaktadır. Genişletilmiş Metadata bir dosya ile ilgili kimin yolladığı, ne zaman indirildiği, nasıl geldiği, ne zaman görüntülendiği, bir kullanıcı tarafından mı açıldığı ile ilgili her şeyi fazlasıyla söyler.
RECON LAB, Apple Genişletilmiş Meta Verilerini yerel olarak tanımlayan, ayrıştıran ve raporlayan ilk üründür.

21. Yüzyıl İçin Raporlar

Rapor, bookmark… Rapor, bookmark.. çok acımasız!

Yeni nesil bir raporlama düşünün, rapor ve ondaki her şeyi kontrol edebilin. RECON LAB, Story Board adında tamamen işlevsel bir raporlama aracı içerir.

Story Board, RECON LAB içinde raporunuzdaki herhangi bir şeyi düzenlemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda yer imlerine eklenmiş veya etiketlenmiş verilerinizi kronolojik olarak sıralayabilir!

Bu şekilde “hikayeyi” başından sonuna kadar doğru sırayla anlatabilirsiniz.

Hex, SQLite, Plist, Text, Strings, Exif, Geodata… Görüntülenecek bol bol veri!

RECON LAB görüntüleyicilerinde kısıtlama yok!

RECON LAB, her türde veri için bütünleştirilmiş görüntüleyici içerir. Ek olarak SQLite Görüntüleyici gibi gelişmiş araçlar sayesinde SQLite sorgularını RECON LAB içerisinde çalıştırarak ileri düzeyde analiz ve raporlama imkanı sunar.

Paragon’un Mac Toolbox’unu ve Linux Sürücülerini İçerir

Sumuri, MAC, Windows ve Linux dosya sistemleri için yardımcı olabilecek sürücüler için Paragon Software ile iş ortalığı yapmaktadır. RECON LAB’ın tam sürümünü satın alan kullanıcılar, Paragon Softaware uygulamalarını indirmek ve etkinleştirmek için gerekli olan lisans koduna da sahip olacaklar.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!