Thales SAS/STA

SAS: Parolalar dijital varlıkları korur, ancak tek başına bu koruma yeterli değildir. Şifrelerin kırılması yoluyla ortamlara yada uygulama hesaplarına erişim veri çalınması, mali hırsızlık, iş kesintisi ve mahremiyet kaybı dahil olmak üzere ciddi sonuçlar doğurabilir. Çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), oturum açma işlemine ek bir veya daha fazla koruma katmanı ekler. Kullanıcılar hesaplara veya uygulamalara erişirken uygulama arayüzü üzerinden gerçekleştirilen parola girişine ek olarak kendi telefonları yada tabletleri üzerinden girdikleri şifre, bildirim onayı, parmak izi taraması ya da kare kod gibi ek kimlik doğrulaması yöntemleri ile güvenliklerini arttırabilirler. Çok faktörlü kimlik doğrulama, parolanız çalınsa bile yetkisiz kullanıcıların bu hesaplara erişmesini önlemek için ekstra bir koruma katmanı görevi görür. Thales çok faktörlü kimlik doğrulama çözümü, çoklu kimlik doğrulama (MFA) ve sertifika tabanlı kimlik doğrulama (PKl) alanlarında yenilikçi çözümler sunmaktadır. Yeni nesil kimlik doğrulama hizmeti ürünü (Safenet Trusted Access) sayesinde farklı ortamlara erişim (bulut ortamlar, bulut tabanlı uygulamalar ve lokal uygulamalar) için farklı erişim hakları verilerek erişim güvenliği sağlanılabilmekte, böylece kullanıcı yetkileri ile ilgili erişim politikaları bulut veya lokal fark etmeksizin yönetilebilmektedir.

STA: Kimlik doğrulamayı çeşitli kimlik doğrulama yetenekleriyle tüm kullanıcılara ve uygulamalara genişletmenize izin vererek hiçbir kullanıcının hedef olmamasını sağlayan bir erişim yönetimi ve kimlik doğrulama hizmetidir. Size doğru politikayla tüm uygulamalara erişimi kontrol etme gücü verdiğinden, doğru kullanıcı için doğru kimlik doğrulama yöntemini uygulayabilirsiniz.

Kullanıcıların bulut hizmetlerine ve kurumsal uygulamalara erişimini basitleştirin, bulut kimlik yönetimini kolaylaştırın ve SafeNet Güvenilir Erişim ile BT ve kullanıcılar için parola sorunlarını ortadan kaldırırken, aynı zamanda doğru kullanıcının erişime sahip olduğundan emin olmak için uygulama mülkünüzdeki erişim olaylarının tek bir panel görünümünü elde edin.