Fudo

"Fudo PAM, Unix/Windows sunucularına, veritabanlarına, web uygulamalarına ve ağ cihazlarına yapılan uzak bağlantıların yönetimi ve kayıt altına alınması için tasarlanmıştır.

Sıfır Güven yaklaşımıyla, kullanıcılar belirli uygulamalara ve hesaplara yalnızca bir nedenle ve gerçekten ihtiyaç duyduklarında erişebilmelidir. Proxy/bastion mimarisi sayesinde Fudo, aynı gün devreye alıp kullanmaya başlayabileceğiniz tamamen aracısız bir üründür. Dünya çapında binlerce kullanıcı tarafından kullanılan Fudo; DevOps, Yöneticiler, Ayrıcalıklı Yetkilere Sahip Çalışanlar, Serbest Çalışanlar, Alt Yükleniciler, Satıcılar ve her türden üçüncü taraflara erişimi yönetmek için mükemmel bir araçtır.”

Parola Yöneticisi

Şimdiye kadar oluşturulmuş en esnek parola kasasıyla kimlik bilgileriniz sistemimizde güvenle saklanır. Hazır şablonları dakikalar içerisinde parola değiştiricileri oluşturulmasına olanak sağlar. Parola değiştiriciler, yerleşik örneklerin yanı sıra ayrı bir Taşıma Katmanında (SSH, LDAP, Telnet veya WinRM) çalıştıklarından, izlenmekte olan sunuculardaki ayrıcalıklı hesapların kimlik bilgilerini kolayca yönetmek için kendi komut dosyanızı oluşturmanıza olanak sağlarlar.

Ajansız Rahat Erişim

Fudo PAM, ajansız mimarisi sayesinde kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeksiniz hesaplarına kolay ve hızlı bir şekilde erişimine olanak sağlar. Kullanıcılar isterlerse yerel istemcileri veya web istemcilerini kullanmaya devam edebilirler.

Tekil Oturum Açma (SSO) ve Zamanında Erişim Özelliği

Fudo Enterprise, Yönetici Paneli ve Kullanıcı web üzerinden erişim için Tekil Oturum Açma işlevinin yapılandırılmasını mümkün kılmaktadır. Tekil Oturum Açma, sistemde oturum açarken kullanıcının kimliğini otomatik olarak doğrulamanıza olanak tanır. Zamanında Erişim özelliği sayesinde Sıfır Güven yaklaşımına uyan erişim iş akışları yaratmak mümkündür. Talep yönetimi bölümü sayesinde, belirli bir kaynağın belirli bir kullanıcı tarafından hangi zaman diliminde kullanılabilir olacağını kolayca tanımlamak, programlamak ve kontrol etmek mümkündür. Fudo size sıfır ayrıcalıklı bir felsefe sunmaktadır.

Yapay Zeka Destekli Önleme

Yapay Zeka gerekli yönergeleri sağlayarak doğrulama/izleme süreçlerini kolaylaştırır ve IT ekiplerine günlük sorumluluklarında destek olur. Erişim bilgilerinin ele geçirilmesi ve kaynaklara yetkisiz bir kişi tarafından erişilmesi durumunda, sistem tarafından yorumlanan davranışsal ve anlamsal şemalara göre alarmlar oluşturulacaktır.

Verimlilik Analizi

Kullanıcıların faaliyetlerinin takibi ve ayrıntılı ölçümlere dayalı olarak verimlilik, boşta kalma süreleri veya uygunsuz iş davranışları hakkında kesin bilgiler sağlayarak, verimlilik analizi yapılmasına olanak tanımaktadır.