Acronis Backup / Replication

Acronis, fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında bulunan PC, sunucu ve uygulamaların yedeklenmesini, geri dönüşünü, replikasyonunu ve  raporlanmasını pratik bir şekilde tek konsol aracılığıyla gerçekleştirebilen komple bir çözümdür.

Files Advanced

Kurumsal dosya paylaşım süreçlerini kolaylaştırırken aynı zamanda kurumun veri güvenliği uyumluluk ihtiyacını ve politikalarını gözeten Acronis Files Advanced uygulaması ile kurum çalışanları kendi aralarında, iş ortakları veya müşteriler ile dosya paylaşabilir, paylaşılan dosyalara farklı cihaz ve platformlardan güvenli olarak erişebilirler.

Acronis

Acronis, VMware ESX(i) , Hyper-V host sunucularının ve üzerinde bulunan sanal sunucuların yedeklenmesi, geri dönüşü, replikasyonu, raporlamasını ve bunun gibi birçok işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı, en kolay sağlayan komple bir çözümdür.
Kurumsal müşteriler için sunulan, Backup Advanced ürün ailesi ile tüm Windows, Linux, Vmware, Hyper-V ve client yedekleme operasyonları tek bir konsoldan yönetilebiliyor.

Acronis tercih eden müşterilerin önemli bir kısmı da ürünü kurumsal taraftaki PC yedeklemesi için kullanıyor. PC yedeklemede image ve file/folder yedeği destekleniyor.

Ayrıca Acronis, kullanılan tüm uygulamaların birebir yedeğini almaya yardımcı olan bir yedekleme programıdır. Fiziksel, sanal ve bulut ortamlarda Acronis, kritik verileri güvenle taşımada, korumada ve yedeklemede yardımcı olmaktadır. Acronis, Vmware ile Microsoft Server platformları üzerindeki sanal sunucuları yedeklemekte kullanılan en verimli yazılımlardan bir tanesidir.

Radware

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!