F-Secure Endpoint

İşletmeler İçin Koruma Hizmeti paketi, karmaşık güvenlik ihtiyaçlarını olabildiğince kolay şekilde çözmek üzere tasarlanmış dünyanın önde gelen uç nokta güvenlik çözümlerinden biridir.
Merkezi yönetimli bilgisayar, mobil ve sunucu güvenliğini entegre yama ve mobil cihaz yönetimiyle sağlayan tek birleştirilmiş güvenlik çözümüdür.

Güvenliği Sağlayın

Kontrolü Sağlayın

F-Secure

Acronis, VMware ESX(i) , Hyper-V host sunucularının ve üzerinde bulunan sanal sunucuların yedeklenmesi, geri dönüşü, replikasyonu, raporlamasını ve bunun gibi birçok işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı, en kolay sağlayan komple bir çözümdür.
Kurumsal müşteriler için sunulan, Backup Advanced ürün ailesi ile tüm Windows, Linux, Vmware, Hyper-V ve client yedekleme operasyonları tek bir konsoldan yönetilebiliyor.

Acronis tercih eden müşterilerin önemli bir kısmı da ürünü kurumsal taraftaki PC yedeklemesi için kullanıyor. PC yedeklemede image ve file/folder yedeği destekleniyor.

Ayrıca Acronis, kullanılan tüm uygulamaların birebir yedeğini almaya yardımcı olan bir yedekleme programıdır. Fiziksel, sanal ve bulut ortamlarda Acronis, kritik verileri güvenle taşımada, korumada ve yedeklemede yardımcı olmaktadır. Acronis, Vmware ile Microsoft Server platformları üzerindeki sanal sunucuları yedeklemekte kullanılan en verimli yazılımlardan bir tanesidir.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!