F-Secure Vulnerability Management

Zafiyet yönetimi, kritik sistemlerinizi güvenli tutmak açısından hayati öneme sahiptir.

F-Secure Radar, yalnızca zafiyetlerinizle ilgilenmeniz için değil bu zayıflıkları ortadan kaldırmaya başlamanız için de süre tanıyan anahtar teslimi, kurumsal seviyede bir zafiyet tarama ve yönetim sistemidir. F-Secure Radar, PCI ASV sertifikalı tanınmış bir Avrupa menşeili çözümdür ve mevcut ve gelecek düzenlemeler (PCI_DSS ve GDPR uyumluluğu gibi) ile ilgili risk ve sevk uyumluluğuna riayet eder.

Radar, gölge bilişim donanımınıza görünürlük katar, tüm saldırı yüzeyini haritalandırır ve siber tehditlerle ilişkili kritik zafiyetlere yanıt verir. Ayrıca Radar’ı uzaktan verilen bir hizmet olarak da sunuyoruz. Uzmanlarımızın zafiyet taramanızdan elde ettiği sonuçları en etkili biçimde değerlendirmelerine izin verin.

Kritik Noktalar

F-Secure

Acronis, VMware ESX(i) , Hyper-V host sunucularının ve üzerinde bulunan sanal sunucuların yedeklenmesi, geri dönüşü, replikasyonu, raporlamasını ve bunun gibi birçok işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı, en kolay sağlayan komple bir çözümdür.
Kurumsal müşteriler için sunulan, Backup Advanced ürün ailesi ile tüm Windows, Linux, Vmware, Hyper-V ve client yedekleme operasyonları tek bir konsoldan yönetilebiliyor.

Acronis tercih eden müşterilerin önemli bir kısmı da ürünü kurumsal taraftaki PC yedeklemesi için kullanıyor. PC yedeklemede image ve file/folder yedeği destekleniyor.

Ayrıca Acronis, kullanılan tüm uygulamaların birebir yedeğini almaya yardımcı olan bir yedekleme programıdır. Fiziksel, sanal ve bulut ortamlarda Acronis, kritik verileri güvenle taşımada, korumada ve yedeklemede yardımcı olmaktadır. Acronis, Vmware ile Microsoft Server platformları üzerindeki sanal sunucuları yedeklemekte kullanılan en verimli yazılımlardan bir tanesidir.

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!