Load – Balance (Yük Dengeleme Cihazı)

Radware Alteon ürünleri uygulama güvenliğini sağlayan ve sunucuların performansını artıran çok fonksiyonlu bir çözümdür.

Radware bir yük dengeleyici ( load – balance ) çözümü olup Layer 4 – Layer 7 trafik yönetimi ile kurumların uygulama sürekliliğini sağlamaktadır. Alteon ürünlerine entegre Web Uygulama Güvenlik duvarı özelliği ile de güvenliği artırarak sunucu üzerindeki yoğunluğu da önemli derecede azaltmaktadır. Böylelikle de kurumların toplam sahip olma maliyetinin ( TSOM ) azalmasına da yardımcı olmaktadır.

Uygulama sunucularının önüne konumlandırılan Radware Alteon çözümleri yüksek bant genişliklerinde yük dengeleme , veri sıkıştırma , önbellekleme ( caching ) , SSL hızlandırma , network optimizasyonu ve uygulama performans izleme özellikleri ile birleştirir.
Radware Alteon ürünlerimiz hem fiziksel hemde sanal sunucu olarak lisanslanabilir ve kolaylıkla uygulama sunucuları ile entegre edilebilir.

Radware

Radware , Siber güvenlik ve yük dengeleyici çözümleri ile dünyada lider konumundadır. Radware çözümleri , dünya çapında 10.000’den fazla müşteriye , pazardaki zorluklara hızlı bir şekilde uyum sağlaması ve maliyetleri düşürürken maksimum üretkenlik elde etmelerini sağlar.
Radware’in çözümleri arasında on-prem veya cloud Ddos koruması , Load-balancer’lar ( ADC ) , SSL Inspection , Offloading ve Accelaration , Web uygulama güvenlik duvarları ( WAF ) ve cloud WAF bulunmaktadır.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!