Radware DDOS

Radware DefensePro, Layer4-7 DDoS önleme ve IoT botnet saldırılarına karşı tam koruma sağlar. DefensePro, müşterilerini gelişmekte olan ağ ve uygulama tehditlerine karşı güvence altına alan ödüllü, gerçek zamanlı bir DDoS savunma ve saldırı koruma cihazıdır.

Radware’in DDos saldırılarına karşı bir çözümü olan DefensePro, Mirai, Pulse, Burst, DNS, TLS / SSL saldırıları ve ilgili saldırılar dahil olmak üzere  yüksek hacimli, şifreli veya çok kısa süreli tehditlere karşı otomatik olarak mitigation’ı başlatır ve temiz trafiği hızlıca güvenilir kaynaklara iletir.

Radware

Radware , Siber güvenlik ve yük dengeleyici çözümleri ile dünyada lider konumundadır. Radware çözümleri , dünya çapında 10.000’den fazla müşteriye , pazardaki zorluklara hızlı bir şekilde uyum sağlaması ve maliyetleri düşürürken maksimum üretkenlik elde etmelerini sağlar.
Radware’in çözümleri arasında on-prem veya cloud Ddos koruması , Load-balancer’lar ( ADC ) , SSL Inspection , Offloading ve Accelaration , Web uygulama güvenlik duvarları ( WAF ) ve cloud WAF bulunmaktadır.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!