Sophos E-posta Aygıtı

İleri e-posta güvenliği ve kontrolü basitleştirildi.

Amaca uygun güvenli e-posta geçidimiz, e-posta şifreleme, DLP, istenmeyen posta ve tehdit önleme için hepsi bir arada bir çözümdür. Günümüzün sofistike oltalama saldırılarına (spear-phishing) karşı ileri düzeyde koruma sağlar ve kuruluşunuzdan e-posta aracılığıyla uzaklaşan veriler üzerinde tam kontrol imkânı sağlar.

Yeni Sophos Sandstorm* ürünümüz, hedefli saldırılara karşı korumayı, görünürlüğü ve analizi iyileştirir. Sandstorm güçlü bulut tabanlı, gelecek nesil sandbox teknolojisini kullanarak gizli tehditleri hızlı ve doğru şekilde saptamak, engellemek ve bunlara yanıt vermek için gelişmiş anti-virüs tarama motorumuzu tamamlar.

Hassas verilerinizi içeren iletileri engelleyerek veya bunları ağ geçidinden ayrılmadan önce şifreleyerek bilgilerinizi koruyun.

SPX Şifreleme, e-posta içeriğini ve eklerini, korsan saldırılara açık olmayan veya ihlal edilemeyen güvenli şifreli PDF’ye yerleştirir. Ancak kullanıcılara şifreli e-postalarını istedikleri yerden – tercih ettikleri e-posta istemcilerinden, web mailden veya cep telefonlarından – görüntüleyebilme imkânı verir.

Sofistike e-posta filtreleme imkânımız, kullanıcıları şüpheli içeriği, ekleri veya URL’leri arayarak kullanıcıları en son snowshoe spam saldırılarından, kimlik hırsızlığından, şifre dolandırıcılıklarından ve diğerlerinden korur. Gönderen Politikası Çerçevesi (SPF), Alan Adı Anahtarıyla E-Posta Kimlik Doğrulaması (DKIM) ve Etki Alanına Dayalı İleti Doğrulaması, Raporlama ve Uyum (DMARC) desteği, meşru gönderen alanlarını taklit etmeye çalışan istenmeyen posta ve oltalama saldırılarının engellenmesini sağlar.

Sophos

Sophos, yaklaşık 30 yıl önce antivirüs ve şifreleme ürünleri üretmeye başladı. Bugün ürünleri Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba dahil olmak üzere 150 ülkede 100 milyon kişi tarafından kullanılan ağların güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Sophos, BT ağlarının karmaşıklığı arttıkça, BT güvenliğini basit ve güvenilir tutmaya odaklanıyor. Doğru bir güvenlik stratejisinin ağlar, sunucular ve cihazları kapsadığını biliyor ve bunların bulut yoluyla kolayca yönetmesini sağlıyor. Sophos ürünleri, ağınızın her noktasını, dizüstü bilgisayarlardan sanal masaüstlerine ve sunuculardan web ve e-posta trafiğine ve mobil cihazlara kadar güvenli hale getirmenizi sağlar. Dahası, bu cihazları güvence altına almak hassas ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle mümkün olur. Hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi sağlayarak ağınızın güvenliğini sağlıyoruz: Sadelik.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!