Sophos Encryption

Sophos SafeGuard, içeriği oluştuğu anda şifreler. Şifreleme her zaman açıktır ve kusursuz ve güvenli çalışmaya imkan sağlar. Senkronize Şifreleme, şifrelenmiş veriye erişim imkânı vermeden önce bir cihazın kullanıcısını, uygulamayı ve güvenlik bütünlüğünü sürekli doğrulayarak verilerinizi proaktif olarak korur. Bu her zaman-açık koruma yöntemi,  verilerinize her yerde eşlik ederek piyasadaki en kapsamlı veri güvenliği çözümünü sağlar.

Her zaman-açık şifreleme, Sophos SafeGuard Enterprise’ın veri odaklı olduğu her yerde verileri korur ve içeriği oluşur oluşmaz otomatik olarak güvence altına alır. Şifrelendikten sonra, dosyalar platform ve aygıtlarda paylaşıldığında veya e-postayla gönderildiklerinde veya Box, Dropbox veya OneDrive gibi bulut tabanlı dosya paylaşım programlarına yüklendiklerinde güvende tutulur. Bu yöntem, güvenlikten ödün vermeksizin aygıt ve platformlar arasında çalışarak ve kazara veri sızıntısını önleyerek her yerde güvenli çalışmayı sağlar.

Sophos

Sophos, yaklaşık 30 yıl önce antivirüs ve şifreleme ürünleri üretmeye başladı. Bugün ürünleri Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba dahil olmak üzere 150 ülkede 100 milyon kişi tarafından kullanılan ağların güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Sophos, BT ağlarının karmaşıklığı arttıkça, BT güvenliğini basit ve güvenilir tutmaya odaklanıyor. Doğru bir güvenlik stratejisinin ağlar, sunucular ve cihazları kapsadığını biliyor ve bunların bulut yoluyla kolayca yönetmesini sağlıyor. Sophos ürünleri, ağınızın her noktasını, dizüstü bilgisayarlardan sanal masaüstlerine ve sunuculardan web ve e-posta trafiğine ve mobil cihazlara kadar güvenli hale getirmenizi sağlar. Dahası, bu cihazları güvence altına almak hassas ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle mümkün olur. Hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi sağlayarak ağınızın güvenliğini sağlıyoruz: Sadelik.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!