Sophos Mobile Device Management

Sophos Mobile, mobil kullanıcılar için güvenlik sağlar. Mobil cihazları yönetmek ve güvenliğini sağlamak için daha az zaman ve çaba sarf etmek isteyen işletmeler için ideal olan Sophos Mobile, kullanıcıların gizliliğini ihlal etmeden kişisel veya şirkete ait cihazlarda bulunan kurumsal bilgileri de güvenceye alan bir Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) çözümüdür.

Sophos Mobile, Mobil Cihaz Yönetimi (MDM), Mobil Uygulama Yönetimi (MAM), Mobil İçerik Yönetimi (MCM) ve Mobil Güvenlik için geniş kapsamlı özelliklere sahip kapsamlı bir EMM çözümüdür. Tek tip şirket güvenliği ve uyum politikası sağlamak için iOS, Android ve Windows 10 Mobil cihazları, Windows 10 bilgisayarlarla beraber yönetebilirsiniz. Sophos Mobile işletme verilerini, kullanıcıları ve cihazları koruma altına alarak güvende tutacaktır.

Kurumsal verilerin kişisel veya şirkete ait cihazlarda korunması ve güvende tutulması kritik öneme sahiptir. Kurumsal verilerin güvende olduğundan ve şahsi bilgilerin özel tutulduğundan emin olmak için Sophos Mobile, cihaz yönetimiyle beraber veya cihaz yönetimi olmadan konuşlandırılabilecek olan e-posta ve döküman konteyneri ile birlikte sunulur. Salt Konteyner Yönetimi, BYOD senaryolarında ideal olan şekilde kullanıcıların gizliliğini ihlal etmeden yöneticilerin kurumsal içeriği kontrol altında tutmalarını sağlar.

Sophos

Sophos, yaklaşık 30 yıl önce antivirüs ve şifreleme ürünleri üretmeye başladı. Bugün ürünleri Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba dahil olmak üzere 150 ülkede 100 milyon kişi tarafından kullanılan ağların güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Sophos, BT ağlarının karmaşıklığı arttıkça, BT güvenliğini basit ve güvenilir tutmaya odaklanıyor. Doğru bir güvenlik stratejisinin ağlar, sunucular ve cihazları kapsadığını biliyor ve bunların bulut yoluyla kolayca yönetmesini sağlıyor. Sophos ürünleri, ağınızın her noktasını, dizüstü bilgisayarlardan sanal masaüstlerine ve sunuculardan web ve e-posta trafiğine ve mobil cihazlara kadar güvenli hale getirmenizi sağlar. Dahası, bu cihazları güvence altına almak hassas ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle mümkün olur. Hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi sağlayarak ağınızın güvenliğini sağlıyoruz: Sadelik.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!