Sophos Wi-Fi

Basit ve güvenli Wi-Fi’ye giden daha akıllı yol

Sophos Wireless, kablosuz ağlarınızı yönetmenin ve güvende tutmanın almanın basit ve etkili bir yolunu sağlar. Sophos Central’den yönetilen ürünün, bağımsız bir ürün olarak ve bulut yönetimli çözümler portföyünüzün parçası olarak konuşlandırılması kolaydır.

Sophos Central’den yönetilir
Bir bakışta görülebilir durum için tek bir gösterge paneli

Sophos Wireless ile kablosuz ağlarınızı Sophos çözümleriyle birlikte yönetebilir veya Sophos Central yönetim platformunu yalnızca kablosuz ağ kurulumu ve kontrolü için kullanabilirsiniz.

Kablosuz internetinizin performansını optimize etmek ve sizi kaynaklarınızın istenmeyen şekilde kullanılmasına karşı uyarması için hangi trafiğin bant genişliğinizi kullandığını görün. Sophos Wireless ile güvenliğinizi riske atabilecek davranışlardan kaçınmak için kullanıcılarınızla ve kablosuz ağlarınızla tam olarak neler olup bittiğinin farkında olacaksınız.

Ağınızdaki ziyaretçiler, yükleniciler ve diğer misafirler için kontrollü internet erişimi sağlayın. Günlük parola veya zaman bazlı fiş  kullanarak, misafir erişimini kendi hizmet şartlarınız ve marka bilinciyle özelleştirebilirsiniz. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için işletme sınıfı arka uç kimlik doğrulaması kullanın

Sophos

Sophos, yaklaşık 30 yıl önce antivirüs ve şifreleme ürünleri üretmeye başladı. Bugün ürünleri Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba dahil olmak üzere 150 ülkede 100 milyon kişi tarafından kullanılan ağların güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Sophos, BT ağlarının karmaşıklığı arttıkça, BT güvenliğini basit ve güvenilir tutmaya odaklanıyor. Doğru bir güvenlik stratejisinin ağlar, sunucular ve cihazları kapsadığını biliyor ve bunların bulut yoluyla kolayca yönetmesini sağlıyor. Sophos ürünleri, ağınızın her noktasını, dizüstü bilgisayarlardan sanal masaüstlerine ve sunuculardan web ve e-posta trafiğine ve mobil cihazlara kadar güvenli hale getirmenizi sağlar. Dahası, bu cihazları güvence altına almak hassas ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle mümkün olur. Hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi sağlayarak ağınızın güvenliğini sağlıyoruz: Sadelik.

Sophos

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!