Sophos XG Firewall

Sophos XG Güvenlik Duvarı, bilinmeyen tehditleri engelleyen kapsamlı gelecek nesil güvenlik duvarı koruması sağlar, vakalara otomatik olarak yanıt verir ve gizli riskleri açığa çıkarır.

Başka yerde bulamayacağınız güvenlik özellikleri

XG Güvenlik Duvarı, yalnızca işinizi kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda ağınızın daha güvenli olmasını sağlayan bir dizi yenilik içerir.

Sophos

Sophos, yaklaşık 30 yıl önce antivirüs ve şifreleme ürünleri üretmeye başladı. Bugün ürünleri Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba dahil olmak üzere 150 ülkede 100 milyon kişi tarafından kullanılan ağların güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Sophos, BT ağlarının karmaşıklığı arttıkça, BT güvenliğini basit ve güvenilir tutmaya odaklanıyor. Doğru bir güvenlik stratejisinin ağlar, sunucular ve cihazları kapsadığını biliyor ve bunların bulut yoluyla kolayca yönetmesini sağlıyor. Sophos ürünleri, ağınızın her noktasını, dizüstü bilgisayarlardan sanal masaüstlerine ve sunuculardan web ve e-posta trafiğine ve mobil cihazlara kadar güvenli hale getirmenizi sağlar. Dahası, bu cihazları güvence altına almak hassas ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle mümkün olur. Hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi sağlayarak ağınızın güvenliğini sağlıyoruz: Sadelik.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!