MARKALARIMIZ

Teramind

Teramind, ödüllü bir çalışan izleme çözümü ve bilgisayar güvenlik yazılımıdır. Çalışanların bilgisayarlarında yaptıkları aktiviteleri takip eder ve kuruluşu bilgi hırsızlığı gibi potansiyel tehditlere karşı korur.

Teramind ile şirketler, şüpheli faaliyetleri izole edebilir, olası güvenlik tehlikelerini tespit edebilir ve çalışanların üretkenliğini ve verimliliğini izleyebilir. Uygulama ayrıca BT güvenlik ekiplerine gerçek zamanlı uyarılar vererek güvenlik olaylarını azaltmalarına yardımcı olur.

Teramind, iç tehditleri tespit etmek, önlemek ve ortadan kaldırmak için yeni ve yenilikçi bir yol izlemektedir. Yaklaşımları kullanıcı merkezlidir ve bireysel eylemlere odaklanır. Kuruluşların tüm bilgisayar kullanıcı davranışlarını anlamalarına yardımcı olarak, kötü niyetli veya dikkatsiz kullanıcıların neden olduğu veri ihlallerini durdurur.
Teramind’ın en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

Real-Time Employee Monitoring (Gerçek zamanlı çalışan izleme) 

Teramind, web sayfaları, uygulamalar, e-posta, konsol komutları, dosya aktarımları, anlık mesajlaşma, sosyal medya, tuş vuruşları, pano, aramalar, yazdırma ve hatta ekran içeriği (OCR) gibi 12’den fazla sistem nesnesini kapsayan tüm çalışan faaliyetlerini gerçek zamanlı olarak izler.

Activity Reports (Aktivite Raporları) 

Akıllı davranış analizi, normal davranışsal taban çizgisinden sapmayı gösteren kötü niyetli etkinlikleri ve anormallikleri tespit edebilir. Dinamik risk puanlaması ve güvenlik açığı taraması, içeriden bir etkinliği gerçek bir tehdit oluşturmadan önce tanımlar.

Fingerprinting and tagging (Parmak izi ve işaretleme) 

Parmak izi ve etiketleme: Teramind’ın güçlü parmak izi ve etiketleme özellikleri, önemli belgeleri ve dosyaları tanımlar. Dosyalar değiştirildiğinde veya aktarıldığında bile verilerinizi ve kullanımlarını takip edebilmenizi sağlar.

Risk Management (Risk Yönetimi) 

Özel Risk Panosunda yüksek riskli kullanıcıları, politikaları ve sistem nesnelerini belirleme. Gelişmiş risk puanlaması, yüksek riskli alanların tanımlanmasına ve odaklanmasına yardımcı olur.

Teramind Session Recording

Daha Fazla

Teramind DLP

Daha Fazla

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!