İçeriden Tehdit Tehlikesi

Yetkili Kullanıcılarınız – Çalışanlar, Satıcılar Ve Ortaklar – Kuruluşunuzun BT Güvenliğine Yönelik En Büyük Tehdidi Temsil Eder. Bugün Çoğu Kuruluş Verileri, BT Altyapıları Ve Fikri Mülkiyetlerine Yönelik Dış Tehditlerin Farkında Olsa Da, Çok Sayıda Kuruluş Hâlâ Içeriden Gelen Tehditlere Çok Az Dikkat Ediyor. Kötü Niyetli, Sorumsuz Ve Dikkatsiz Kullanıcıların Eylemlerinden Kaynaklanan Zarar Veren Etkiler Daha Yaygın Ve Daha Zarar Vericidir Ve Saptanması Çok Daha Zordur! Bu Nedenle, Kuruluşlar Ağlarını Ve Verilerini Harici Saldırılardan Korumak Için Yoğun Bir Şekilde Yatırım Yaparken, Kuruluş Bünyesindekilerin Faaliyetlerinden Kaynaklanan Daha Büyük Tehditleri Görmezden Gelirler.

ObserveIT’i Neden Kullanmalı?

Güvenli Uyum

Kurumsal sunucularınıza ve veritabanlarına her erişimi izleyen ayrıntılı raporlar oluşturulup otomatik olarak gönderilir.

Uzaktan Satıcı İzleme

Üçüncü taraf satıcılarınızın sunucularınızda neler yaptığını tam olarak bilin.

Anında Arıza Giderme

Ayrıntılı arama ve video oturumu oynatma kullanarak sistem yapılandırma değişikliklerinin kök nedenini keşfedin.

Teramind Session Recording

Kilit Özellikler

Kilit Özellikler

Eksiksiz Kapsam – Citrix, Terminal Servisleri, Uzak Masaüstü, PC-Anywhere, VDI, VMware, VNC, NetOP, Dameware ve daha fazlasına yönelik destekle tüm konsol ve uzaktan erişim yöntemlerini destekler.

ObserveIT, protokol ve istemci uygulamasına agnostiktir.

Video Yeniden Oynatma – Her konsolun ve uzaktan oturumun video oynatımı ile kullanıcıların sunucularınızda tam olarak ne yaptığını görün.

Politika Tabanlı, Olaylara Dayalı Kayıt – Esnek kurallar motoru, kullanıcı ve kullanıcı gruplarına, uygulamalara, dosya ve dosya türlerine veya belirli tuş vuruşu olaylarına göre dahil etme veya hariç tutma kayıt politikalarına izin verir.

Kapsamlı Arama – Sunucu adı, kullanıcı adı, kullanılan uygulamalar, erişilen dosyalar ve daha fazlası dahil olmak üzere, serbest metin aramaya ve meta veri alanlarına dayalı olarak tam ihtiyacınız olan oturumu bulun.

Rapor Üreticisi – Ayrıntılı raporlar oluşturun (örn, “Son 10 gün içinde tüm sunucularda kayıt veya mali tablolara erişen tüm oturumları göster.”) Rapor filtrelerini özelleştirin, gruplandırıp sıralayın, XML/Excel’e dışa aktarın ve otomatik rapor yayınlamayı planlayın

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!