Thales CDP (CipherTrust Database Protection)

Thales CipherTrust Manager cihazı, CDP’yi dağıtarak, veritabanlarınıza giren ve çıkan verileri şifreleyerek ve şifresini çözerek güvenlik sağlayabilir. Şifreleme, veritabanı içindeki belirli bir tablo kümesinin sütun düzeyinde gerçekleştirilir. Dağıtım, veritabanlarınızdaki mevcut bilgileri şifrelemekle başlar. Bu sürece veri taşıma adı verilir. Veri geçişi, veritabanı tablosu, CDP ve Thales CipherTrust Manager’ın şifreleme yetenekleri arasındaki bir etkileşimdir.

Thales

Thales, veri koruma alanında önde gelen global bir sağlayıcıdır. Fortune 500’de faaliyet gösteren global şirketler ve devlet kurumları, dünyadaki en değerli veri varlıklarını ve fikri mülkiyet haklarını korumak ve korumak için Thales’nun SafeNet Kimlik ve Veri Koruma çözümlerine yönelmektedir.

Veri merkezli yaklaşımımız, yüksek değerli bilgilerin veri merkezinden buluta kadar yaşam döngüsü boyunca korunmasına odaklanmaktadır. Ticari işletmeler ve devlet kurumlarındaki 25.000’den fazla müşteri, hassas verilere erişimi korumak, denetlemek, riski yönetmek, uygunluğu sağlamak ve sanal ve bulut ortamlarını güvenli hale getirmek için SafeNet çözümlerine güveniyor.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!