Trellix Database Security

Yetersiz korunan veritabanları, bir siber suçlunun hayallerinin gerçeğe dönüştürebilir. Bu veritabanları, şirketinizin en değerli ve kolayca kullanılabilen verilerini içerirler; hepsi de uygun yerlerde hazır halde bulunmaktadır. Veritabanlarının bilgisayar korsanları tarafından yapılan sofistike siber saldırıların öncelikli hedefi olması ve kuruluşlardaki ayrıcalıklı kullanıcılar tarafından gittikçe daha fazla istismar edilmesi şaşırtıcı değildir. Ancak, şirketinizin veritabanlarını ve itibarını korumak için yapabileceğiniz çok şey var. Veritabanları için Trellix® Veri Merkezi Güvenlik Paketini konuşlandırarak, şirketiniz için kolaylıkla güçlü koruma sağlayabilir ve uyumluluk gösterebilirsiniz.

Veritabanları için Trellix Veri Merkezi Güvenlik Paketi, iş bakımından kritik veritabanları için her tür tehdide karşı gerçek zamanlı koruma sunar: harici, dâhili, hatta veritabanları arası istismarlar.

Bu yazılım tabanlı çözüm, mimari değişikliklere, pahalı donanımlara veya kesintilere gerek olmadan sağlam güvenlik ve sürekli uyum sağlar.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!