Trellix Encryption

Hassas veriler her zaman kaybolma, çalınma ve açığa çıkma riski taşırlar. Veriler çoğunlukla bir dizüstü bilgisayarda veya USB cihazında ön kapıdan çıkarlar. Bu tür bir veri kaybı yaşayan şirketler, yasal cezalar, kamuyu aydınlatma, marka hasarı, müşteri güven kaybı ve maddi kayıplar dâhil olmak üzere ciddi sonuçlar yaşayabilirler. Ponemon Enstitüsü raporuna göre, tüm kurumsal dizüstü bilgisayarların % 7’si faydalı ömürleri sırasında bir noktada kaybolacak veya çalınacaklardır. Büyük depolama kapasitelerine ve genellikle internet erişimine sahip mobil cihazların hızlı bir şekilde yaygınlaşması, veri kaybı veya hırsızlığı için daha fazla kanal açmaktadır, bu nedenle hassas, özel ve şahsi olarak tanımlanabilen bilgilerin korunmasına öncelik verilmelidir. Trellix® Eksiksiz Veri Koruma Paketleri, bu endişeleri ve daha pek çok güvenlik riskini ortadan kaldırır.

Trellix aşağıdakileri destekler;

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

TRELLIX

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!