Trellix Endpoint Security

Verilerinizi koruma, ortamınızda hareket ettikçe aktif olan ve veriyi koruyan çoklu savunma katmanını sürdürme anlamına gelir. Uç noktalarınızı gelişmiş tehditlere karşı korumakla kalmayıp, aynı zamanda veri kaybını önlemeniz ve uyumu sağlamanız gerekir. Intel® Security ürün teklifinin bir parçası olan McAfee® Uç Nokta Koruma Paketi, bu temel işlevleri, yöneticiler için konuşlandırmayı, izlemeyi ve değişiklikleri basit halde tutarken sistem ve verilerinizi korumak için ideal olan tek bir yönetilebilir ortama entegre eder.

Trellix Uç Nokta Güvenliği, yeni ve gelişmiş tehditleri analiz ederek bunlara karşı işbirliği yapmak ve sistemlerinizi veya kullanıcıları etkilemeden önce bunları engelleyip ve hızla durdurmak için çoklu uç nokta savunma teknolojileriyle iletişim kurar.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

Trellıx

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!