Trellix Sandbox

Teknolojimiz, gelişmiş kötü amaçlı yazılım analiz kabiliyetlerini, ağ yapılarından uç noktasına kadar mevcut savunmalarla birleştirerek ve tehdit istihbaratını tüm IT ortamıyla paylaşarak algılama hareketine dönüştürmüştür. Tehdit istihbaratını ekosistem üzerinden paylaşarak, entegre güvenlik çözümleri, komuta ve kontrol(command-and-conrol) iletişimlerini derhal durdurmak, ihlal edilmiş sistemleri karantinaya almak, aynı veya benzer ek tehdit durumlarını engellemek, etkiyi değerlendirmek, araştırmak ve harekete geçmek için birlikte çalışırlar.

Trellix Gelişmiş Tehdit Savunması, bugünün gizli, sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımlarını yenilikçi, katmanlı bir yaklaşımla tespit eder. Gerçek davranışları analiz etmek için antivirüs imzaları, itibar ve gerçek zamanlı emülasyon gibi analiz motorlarını dinamik analizle (sandboxing) birleştirir. İnceleme, amaçlanan veya kaçınılan davranışı belirlemek ve bilinen kötü amaçlı yazılım familyalarıyla benzerlikleri değerlendirmek için dosya özelliklerini ve komut setlerini inceleyen derinlemesine statik kod analiziyle devam eder. Analizin son adımında, Trellix Gelişmiş Tehdit Savunması, özellikle derin sinir ağı ve makine öğrenmesi yöntemleriyle tespit edilen kötü amaçlı göstergeleri arar. Bu modüller bir araya gelince, piyasadaki en güçlü gelişmiş kötü amaçlı yazılıma karşı güvenlik korumasını temsil ederler ve hem derinlemesine inceleme hem de performans ihtiyacını etkili şekilde dengeler. İmzalar ve gerçek zamanlı emülasyon gibi daha düşük analitik yoğunluk yöntemleri, daha kolay tespit edilen kötü amaçlı yazılımları yakalayarak performansa olumlu yönde etki ederken, derinlemesine statik kod analizi ve makine öğrenmesi yoluyla kazanılan içgörülerin analize eklenmesi, kamuflajlı ve hileli tehditlerin saptanmasını genişletir.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

TRELLIX

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!