Trellix Siem

Günümüzün güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) çözümleri, gittikçe artan olaylar, gelişmiş tehditler ve altyapı içindeki saldırıları tespit ederek bunlara karşı savunma yapabilmelidir. Bu saldırılar, normal işletme faaliyetinin arkasına gizlenen, sürekli gelişmekte olan bir tehdit ortamından kaynaklanırlar. Ortaya çıkan tehditleri hızlı bir şekilde tespit edebilen, bunları daha hızlı ve daha az kaynak kullanarak araştırıp yanıt verebilecek bir SIEM’e ihtiyacınız var. McAfee’nin sunduğu SIEM çözümleri, tehditleri verimli ve etkili şekilde önceliklendirmeniz, araştırmanız ve bunlara yanıt vermeniz için gereken sezgisel arayüzü, eyleme dökülebilir istihbaratı ve fabrika ayarlı entegrasyonları sağlar.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

TRELLIX

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!