Trellix VM Security

Trellix® Sanal Ağ Güvenliği Platformu, özel ve herkese açık bulut ortamlarının benzersiz taleplerini karşılamak için oluşturulmuş eksiksiz bir ağ tehdidi ve saldırı önleme sistemi (IPS) çözümüdür. Bulut mimarilerindeki sofistike tehditleri doğru ve basit şekilde keşfedip engelleyerek kuruluşların uyumluluğu geri getirmesini ve bulut güvenliğini güvenle benimsemelerini sağlar. Gelişmiş teknolojiler, imzasız algılama, in-line emülasyon, imza tabanlı güvenlik açığı yaması, Amazon Web Hizmetleri (AWS) ve ağ sanallaştırması için destek içerir. Kolaylaştırılmış iş akışları, çoklu entegrasyon seçenekleri ve basitleştirilmiş lisans modelleri ile kuruluşlar güvenliklerini kolayca yönetebilir ve ölçeklendirebilirler.

Sanallaştırılmış Ortamların Güvenceye Alınması – İşletmeler, fiziksel sunucuların birden fazla sanal makineyi (VM’ler), hatta tüm sanallaştırılmış iş yüklerini eşzamanlı olarak barındırabildiği özel ve herkese açık bulutlar gibi sanallaştırılmış BT altyapılarını hızla benimsemekteler.

Ortaya çıkan sanal makineler arası iletişim, bu iş yüklerinin anlık transferi, çoğaltılması ve yedeklenmesiyle birlikte, SDDC (Software Defined Data Center)’ların yanı sıra özel ve genel buluttaki trafiği önemli ölçüde artırmak için birleşti. Yaşanan kaosa ek olarak, ağ sanallaştırmanın sağladığı esneklik, bu artan trafik akışlarını dinamik ve öngörülemeyen hale getirmektedir. Buna ayak uydurulabilmesi için sanallaştırılmış güvenlik çözümleri, esnek ve ölçeklendirilebilir olmalı ve daha da önemlisi, çoğu zaman kısa ömürlü VM’leri ve iş yüklerini düzenleyen yazılım tanımlı ağ (SDN) platformlarıyla sorunsuz çalışmalıdırlar.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!