Trellix Web Gateway

Kuruluşlar bugün web üzerinde her zamankinden daha fazla şey yapabilirler. Bugünün web’i dinamik, gerçek zamanlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bununla birlikte, web her geçen gün artan derecede sofistike saldırılarla daha tehlikeli bir yere dönüştü. Trellix® Web Gateway®, her kuruluş için ortaya çıkan kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı önemli bir savunmadır. Güçlü zararlı yazılım analizini Trellix Labs tarafından desteklenen bulut tabanlı koruma ile birleştiren gelişmiş bir güvenlik yaklaşımıyla riskleri önemli ölçüde azaltırken kuruluşları güvenli internet erişimiyle güçlendirir.

Trellix Web Gateway, bir yüksek performanslı aygıt yazılım mimarisinde web trafiğinin tüm yönleri için kapsamlı güvenlik sağlar. Kullanıcı tarafından başlatılan web istekleri için McAfee Web Gateway öncelikle bir kuruluşun internet kullanım politikasını yürürlüğe koyar. İzin verilen tüm trafik için, istenen web sayfaları üzerinden ağa giren tüm içeriğin ve aktif kodun yapısını ve zararlı yazılımını analiz etmek için yerel ve global teknikler kullanır ve kötü amaçlı yazılımlara ve diğer gizli tehditlere karşı anında koruma sağlar.

Temel paket inceleme tekniklerinden farklı olarak, Trellix Web Gateway, kötü amaçlı kodlara karşı derinlemesine koruma sağlamak veya şifreleme yoluyla gizlenmiş uygulamaları kontrol etmek için güvenli soket katmanı (SSL) trafiğini inceleyebilir.
Kötü amaçlı yazılıma karşı korumada bir numaralı web güvenliği çözümü olarak Trellix Web Gateway, Trellix Gateway Anti-Malware Engine ile imzasız zararlı yazılım analizi için patentli yaklaşım kullanır. Proaktif zararlı yazılım analizi, web trafiğinden gerçek zamanlı olarak önceden bilinmeyen veya sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılım içeriğini filtreler. Bir web sayfasının aktif içeriğini tarayıp, davranışını taklit edip anlayarak ve zararlı yazılımini tahmin ederek Trellix Web Gateway, sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımın uç noktalara ulaşmasını önleyerek sistem temizliği ve iyileştirmeyle ilişkilendirilen maliyetleri önemli ölçüde azaltır.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!