Watchguard NG Firewall

Ağ güvenliği konusundaki benzersiz yaklaşımımız, büyüklüğünden veya teknik uzmanlığından bağımsız olarak, herhangi bir kuruluşa birinci sınıf ve işletme sınıfı güvenlik sağlamaya odaklanır. KOBİ’ler, orta ölçekli ve dağıtık yapıdaki işletmeler için ideal olan ödüllü Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) cihazlarımız, mümkün olan en güçlü güvenliğin yanı sıra konuşlandırma kolaylığı, kullanım ve sürekli yönetim konularına odaklanacak şekilde tasarlanmıştır.

WatchGuard için, UTM cihazlarımızda oluşturulabilecek ve oluşturulması gereken güvenlik hizmetleri sayısı ve türü açısından bir sınırlama yoktur. Aslında şirket, sektör için model oluşturan yeni ve yenilikçi hizmetlerin yolunu açan bir geçmişe sahip. WatchGuard, standart IPS, URL filtreleme, Gateway AV, uygulama denetimi ve istenmeyen e-posta engellemeden, gelişmiş tehditlerle mücadele için sandboxing gibi teknolojilere, veri kaybı önleme, fidye yazılımı koruması ve daha fazlası için geniş bir yelpazede en geniş ağ güvenliği hizmetlerini sunar. WatchGuard’ı seçerek toplam güvenliği tercih etmiş olursunuz.

Çeşitli ağ güvenliği görevlerini merkezileştiren bir cihazın, özel nokta çözümü performansıyla yarışıp yarışamayacağı uzun süredir tartışılmaktadır. Cevap hem evettir hem de tüm güvenlik motorları çalışır haldeyken WatchGuard UTM cihazlarının performansı, rekabetçi UTM cihazlarından daha iyi performans gösterir ve birçok özel NGFW nokta çözümünü performans olarak geride bırakır. WatchGuard’ı seçtiğinizde, performansı seçersiniz.

WatchGuard’da, veri ve bilgi arasındaki farkı biliyoruz. Müşterilerimiz yoğun ve meşgul insanlar ve çoğu durumda, çıkarımlar yapmak ve gerekli bilgileri bulmak için günlük veri okyanusunu tarayacak döngülere ya da bu işe özel personele sahip değiller. Bu nedenle ödüllü ağ görünürlük platformumuz Dimension ™, her Firebox UTM cihazıyla standart olarak sunulur. Dimension, verileri müşterilerin verileri izleyip ağları, cihazları, güvenlik politikaları ve benzeri konularda kararlar almalarını sağlayan, eyleme geçirilebilir görünürlüğe dönüştürür

Misyonumuz küçük ve orta ölçekli kuruluşlara kurumsal sınıf güvenlik sağlamaktır. WatchGuard için bu, yaptığımız her şeyin kolay konuşlandırma, basit yönetim ve genel kullanım kolaylığı etrafında dönmesi anlamına gelir. RapidDeploy, Sürükle-Bırak VPN ve Dimension gibi özellikler, WatchGuard’ı güvenlik açısından herhangi bir taviz vermeden her büyüklükteki kuruluş için en erişilebilir bir çözüm haline getirir.

İster tek bir mekana, ister küçük bir restoran zincirine ya da dünyanın dört bir yanında binlerce perakende yerine sahip olun, WatchGuard’ın ortamınıza uygun doğru bir çözümü vardır. Fiziksel masa üstü ve 1U rafa monte modellerden sanallaştırılmış ve bulut tabanlı çözümlere kadar değişen tüm Firebox araçlar portföyünü sizler için sunuyoruz.

Watchguard

1996 yılında kurulmuş Seattle merkezli WatchGuard, KOBİ’lerden geniş çaplı dağıtık işletmelere kadar geniş bir yelpazede, entegre, çok fonksiyonlu tehdit yönetimi cihazları ile dünya çapında bir milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir. WatchGuard, hızla gelişen tehdit sathını koruma altına alan güvenlik çözümü ile rakiplerince karşılanmamış olan ihtiyaçların üzerinde durarak, ürünlerinin temelini yüksek verimli, ölçeklenebilir ve esnek Fireware® işletim sistemiyle güçlendirmiştir. Bu platform, çoklu güvenlik motorlarının etkinleştirildiği ortamlarda, rakiplerine kıyasla çok daha düşük bir maliyetle çarpıcı bir şekilde daha yüksek performans sunar.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!