Watchguard Wi-Fi

WatchGuard Wi-Fi Access Point’leri, güvenli, ölçeklendirilebilir ve yönetilmesi kolay buluta hazır bir Wi-Fi çözümüdür. “WatchGuard Wi-Fi Cloud” tarafından yönetilen bu Access Point’ler hızlı, güvenilir kablosuz erişim sağlarken müşterilerimize sektörün öncüsü kablosuz güvenlik, misafir katılımı ve analitik araçlarla donatır.
Çözüm, konuşlandırma kolaylığı ve yönetime odaklanarak, tepeden tırnağa yapılandırılmıştır ve Wi-Fi yönetiminin en karmaşık yönlerini bile basitleştirerek, hızlı, güvenli ve akıllı Wi-Fi’yi her tür ve büyüklükteki kuruluş tarafından erişilebilir hale getirmiştir.

Buluta Hazır Acess Point’ler

Piyasadaki en iyi güvenlik, performans ve yönetilebilirlik kombinasyonunu sunan her büyüklükteki işletmeler için basit ve ölçeklenebilir Wi-Fi.

WatchGuard Wi-Fi Cloud

Güçlü WIPS güvenliği, misafir ve hava sahası analizleri ve değerli pazarlama ve misafir katılım araçlarıyla WatchGuard Access Point’lerin tam potansiyelini açığa çıkarın.

Watchguard

1996 yılında kurulmuş Seattle merkezli WatchGuard, KOBİ’lerden geniş çaplı dağıtık işletmelere kadar geniş bir yelpazede, entegre, çok fonksiyonlu tehdit yönetimi cihazları ile dünya çapında bir milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir. WatchGuard, hızla gelişen tehdit sathını koruma altına alan güvenlik çözümü ile rakiplerince karşılanmamış olan ihtiyaçların üzerinde durarak, ürünlerinin temelini yüksek verimli, ölçeklenebilir ve esnek Fireware® işletim sistemiyle güçlendirmiştir. Bu platform, çoklu güvenlik motorlarının etkinleştirildiği ortamlarda, rakiplerine kıyasla çok daha düşük bir maliyetle çarpıcı bir şekilde daha yüksek performans sunar.

Watchguard

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geç!