MARKALARIMIZ

Oxygen Forensic

Detective

Oxygen Forensic® Detective, birden fazla dijital kaynaktan (mobil IoT ciharları, cihaz yedekleri, UICC ve medya kartları, dronlar ve bulut hizmetleri) veri çıkarmak, kodunu çözmek ve analiz etmek için oluşturulmuş hepsi bir arada bir adli yazılım platformudur. Oxygen Forensic® Detective Windows, macOS ve Linux işletim sistemi kullanan bilgisayarlardan çeşitli kalıntıları-yapıları, sistem dosyalarını ve kimlik bilgilerini bulabilir ve çıkarabilir.

Oxygen Forensic® Detective’te kullanılan son teknoloji ve yenilikçi teknolojiler arasında ekran kilitlerini atlama, şifreli yedeklemelere parola bulma, güvenli uygulamalardan veri ayıklama, ayrıştırma ve silinen verileri ortaya çıkarma dahil olup yapabilecekleri bunlarla sınırlı değildir.

Ayrıca, bu platform ile birden fazla delilden elde edilen verilerin tam bir resmini elde etmek için tek bir ara yüzde inceleme yapılabilmektedir. Sosyal bağlantılar bulmak, zaman çizelgeleri oluşturmak ve görüntüleri kategorilere ayırmak için endüstri lideri entegre analitik araçları kullanarak, kolluk kuvvetlerinin, kurumsal müfettişlerin ve diğer yetkili personelin bu dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmesine yardımcı olabilir.

Oxygen Forensic® Detective, bir USB dongle’da dağıtılır ve tek bir kullanıcı için geçerlidir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!