Komtera Teknoloji

Siber Güvenliğin Merkez Üssü!

Komtera Teknoloji, merkezi İstanbul’da bulunan, bilişim güvenliği alanında dünyanın önde gelen yazılım ve donanım ürünlerinin dağıtımı alanında uzmanlaşmış, katma değerli bir Siber Güvenlik distribütörüdür.

Her biri kendi alanında uzman, satış ve teknik kadrosu ile giderek daha fazla önem kazanan bilişim güvenliği, ağ güvenliği, bulut güvenliği, son kullanıcı güvenliği alanlarında lider markaları portföyünde bulundurmaktadır.

25 yılı aşkın distribütörlük geçmişiyle, ülke çapında binlerce küçük işletme ve kurumsal müşteriye ulaşan iş ortağı ağı ile Bilgi Güvenliği, Veri Kurtarma ve Felaket Kurtarma (DR) alanlarında profesyonel ürün, çözüm ve hizmetlerini tam kapsamlı hizmetlerle birlikte sunmaktadır. Komtera, 1997 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne, bilgi güvenliği alanındaki tedarikçilerin en yenilikçi ürün ve çözümlerini ve bulut hizmetlerini, küçük, büyük ve orta ölçekli kurumsal firmalara iş ortakları vasıtasıyla ulaştırır. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğu güven odaklı yaklaşımı ve ülke çapında yaygın çözüm ortakları ağı ile kurmuş olduğu köklü ilişkilerini, teknik destek, danışmanlık ve eğitim alanlarında da destekleyerek güçlü bir kanal yapısı oluşturmuştur.

Komtera Teknoloji, bu kanal yapısı sayesinde her alanda, geniş müşteri portföyünün ihtiyaç ve beklentilerine yönelik doğru, güvenilir ve ölçeklenebilir hizmetler sunmaktadır.

"Siber Güvenliğin Merkez Üssü" sloganıyla büyüyen Komtera, ülke çapında yapılan satışlarla ulaştığı son kullanıcı kitlesine, yenilikçi güvenlik çözümlerini etkin destek ve hizmetlerle birlikte sunma konusundaki liderliğinin gururunu yaşamaktadır.

Komtera Teknoloji, kendini “Katma Değerli Siber Güvenlik Distribütörü” olarak tanımlamış ve bu hedefe kendini adamış 55 kişilik ekibi ile İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, yurt genelinde faaliyet gösteren yaygın iş ortakları ağı üzerinden sunmakta olduğu satış öncesi ve satış sonrası destekleyici hizmetleri de yönlendirmektedir.

Komtera'nın İş Ortağı Programı; mevcut iş ortaklarını hem satış öncesi, hem de satış sonrası danışmanlık ve profesyonel hizmetler konusunda etkin bir şekilde desteklemesini sağlarken, aynı zamanda yeni iş ortaklarını da başarılı bir şekilde ekosisteme kazandırmaktadır.

Yıllardır süregelen deneyim ve uzmanlığıyla, distribütörü olduğu üretici firmaların hedef pazarları ve müşterileri için uygun, başarılı bir şekilde geliştirilmiş, uygun maliyetli teknoloji çözümleri konusunda destek olmak için kritik bir konuma sahiptir.

Bilişim güvenliği alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda lider durumda bulunan Komtera Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. ile Lidyum Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’yi Aralık 2016 tarihinde Komtera Teknoloji A.Ş. çatısı altında birleştirdik.

Yeni yapılanmamız sonucunda hizmet kalitemizi ve oluşturduğumuz sinerji ile rekabet gücümüzü artıracağımıza, teknik bilgi ve birikimimizi daha da üst seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz.

Bu yenilenme ile firmamıza tamamlayıcı kaynak, ürün ve güç sağlayarak pazardaki etkinliğimizi artırmayı ve sizlerin ihtiyaçlarına daha etkili ve tam kapsamlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Komtera Teknoloji A.Ş. arkasına aldığı bilgi ve teknoloji ile ulusal ve global pazarlarda rekabet gücünü artırmaya ve daha etkin yer almaya odaklanarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Vizyon

Değer katan faaliyetleri ile hem üreticiler hem de iş ortakları için vazgeçilmez bir distribütör olmak.

Misyon

Katma değerli bir distribütör olarak müşterilerimizin yanında, hem üreticilerin hem de iş ortaklarının büyümesine ölçülebilir şekilde katkıda bulunmak.


Dürüstlük
Müşteri Odaklılık
Dinamizm
Doğaya ve İnsana Saygı
Ekip Ruhu
Pozitif Yaklaşım
Çözüm Odaklılık
Güvenilirlik
Güvenli Dijital Dünya

Siber Güvenliğinizi Sağlamak
için Bize Ulaşın

İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime
geçebilirsiniz. Komtera Teknoloji olarak, müşteri
memnuniyetine verdiğimiz önemle yanınızdayız.

İletişime Geçin