WatchGuard

WatchGuard, kurulumu ve yönetimi kolay olan bir çözüm olmasının yanı sıra, ağ güvenliği, güvenli Wi-Fi, çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ve gelişmiş uç nokta güvenliği ürünleri ve hizmetleriyle sektörde lider konumdadır. Dünya çapında 250 binden fazla müşteriye hizmet vermektedir.

WatchGuard

WatchGuard, kurulumu ve yönetimi kolay olan bir çözüm olmasının yanı sıra, ağ güvenliği, güvenli Wi-Fi, çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ve gelişmiş uç nokta güvenliği ürünleri ve hizmetleriyle sektörde lider konumdadır. 

WatchGuard, ağ güvenliği, güvenli Wi-Fi ve ağ zekası ürünleri ve hizmetleri konusunda öncü bir küresel sağlayıcıdır ve dünya çapında 250.000'den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Şirketin misyonu, geniş ürün yelpazesini kullanarak tüm boyuttaki şirketlere kurumsal düzeyde güvenliği erişilebilir kılmaktır.

WatchGuard, birçok farklı siber tehdide karşı ağları, uç noktaları ve kullanıcıları korumak için tasarlanmış bir dizi güvenlik ürünü ve hizmeti sunar. Bunlar arasında yeni nesil güvenlik duvarları, güvenli Wi-Fi çözümleri, uç nokta güvenliği, çok faktörlü kimlik doğrulama, güvenli VPN'ler ve güvenlik analitiği bulunur.
 
Yenilikçi güvenlik teknolojileri ve merkezi yönetim platformu ile WatchGuard, kuruluşların gelişmiş tehditlere karşı savunmasını sağlar, düzenleyici gereksinimlere uyumluluğu sağlar ve kritik varlıklarını ve hassas verilerini korur. Sürekli yenilik ve endüstri lideri uzmanlıkla, WatchGuard müşterilerine dünya çapında güvenilir ve etkili güvenlik çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Wi-Fi

Wi-Fi teknolojisi, cihazların internete erişmeleri veya birbirleriyle iletişim kurmaları için kablosuz bağlantı sağlayan bir teknolojidir.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW – Next Generation Firewall) ve Birleşik Tehdit Yönetimi Sistemi (UTM – Unified Threat Management) olmak üzere iki farklı türde sunulmaktadır.

Uzak Erişim Cihazı

Bir Uzak Ethernet Cihazı (RED), uzak bir site ile Sophos Güvenlik Duvarı arasında güvenli bir tünel sağlar.

WatchGuard Wi-Fi

Basitleştirilmiş Bulut Yönetimi WatchGuard Cloud’daki Wi-Fi yönetimi ve ağ yapılandırması, yönetimi kolay, güvenli kablosuz deneyimler sunar.

WatchGuard Firebox

Bütçe, boyut veya karmaşıklık ne olursa olsun her kuruluş için uygun, geniş çapta konuşlandırılabilir, kurumsal düzeyde güvenlik ve tehdit görünürlüğü araçlarıyla

Watchguard Firebox NV5

Her cihaz kurumsal bir ofiste bulunmaz, ancak hepsinin kurumsal düzeyde korumaya sahip olması gerekir. Kurumsal sınıf SD-WAN özelliklerine sahip NV5

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama

Çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), oturum açma işlemine bir koruma katmanı ekler. Kullanıcılar hesaplara veya uygulamalara erişirken, parmak izi

Uç Nokta Güvenliği

Endpoint güvenliği, kuruluşların ağlarında bulunan son noktalarda (örneğin, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar) veri ve uygulama güvenliğini sağlamak için kullanılan bir yaklaşımdır.

Yama Yönetimi

Yama yönetimi, yazılımların, sürücülerin ve firmware'in güvenlik açıklarına karşı korunması için güncellenmesi işlemidir. Etkili yama yönetimi, sistemlerin en iyi şekilde performans göstermesini sağlar.

WatchGuard EPP

EDR ve DNS filtreleme çözümleri dahil olmak üzere teknolojileri ve yama uygulama, genişletilmiş görünürlük için ek koruma katmanları için eksiksiz bir

XDR

XDR, verileri birden çok güvenlik katmanında toplayan ve uç nokta güvenliği, veri güvenliği, ağ güvenliği, e-posta güvenliği, bulut güvenliği ve güvenlik operasyonları (SecOps) gibi alanlardaki tehditleri otomatik olarak ilişkilendiren bir platformdur.

WatchGuard XDR

WatchGuard’ın son nesil teknolojilerinden sıkı entegrasyonlar ve alanlar arası veri telemetrisi ile XDR stratejinizi oluşturun. Büyüyen güvenlik yığınınızdan gelen veri

WatchGuard Uç Nokta Güvenliği

WatchGuard Uç Nokta Güvenliği, kötü amaçlı yazılımlar, fidye yazılımları, phishing saldırıları ve diğer zararlı aktiviteler dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki Siber tehditlere karşı uç noktaları korumak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.