Veri Güvenliği ve Güvenlik Operasyonları

DLP (Veri Kaybı Önleme), Şifreleme, HSM (Donanım Tabanlı Güvenlik Modülü)

DLP (Veri Kaybı Önleme)

DLP (Veri Kaybı Önleme), kuruluşların hassas verilerini yetkisiz açığa çıkmasına veya sızmasına karşı korumak için kullandığı temel bir güvenlik önlemidir.

Şifreleme

Şifreleme, bilgiyi anlaması zor veya okunamaz hale getirmek için matematiksel bir algoritma kullanarak verileri dönüştürme işlemidir.

SOAR

SOAR, çeşitli kaynaklardan gönderilen bilgi güvenliği bilgilerini toplamak, düzenlemek, standartlaştırmak ve otomatikleştirmek için geliştirilmiş bir dizi sistemdir.

XDR

XDR, verileri birden çok güvenlik katmanında toplayan ve uç nokta güvenliği, veri güvenliği, ağ güvenliği, e-posta güvenliği, bulut güvenliği ve güvenlik operasyonları (SecOps) gibi alanlardaki tehditleri otomatik olarak ilişkilendiren bir platformdur.

HSM (Donanımsal Güvenlik Modülü)

Organizasyonların kriptografik işlemlerinin güvenli şekilde yönetilmesi ve işlenmesi sürecini sağlamak için kriptografik anahtarların güvenliğini sağlarlar.

SIEM

SIEM (Security Information and Event Management), bir organizasyonun bilgi güvenliği olaylarını izlemek, analiz etmek, gerçek zamanlı uyarılar almak ve güvenlik olaylarına yanıt vermek için kullanılan bir teknolojidir.

MDR

7/24 fidye yazılımı ve ihlal önleme hizmetleriyle bir hizmet olarak sunulan siber güvenlik servisidir.

E-posta Güvenliği

Hızlı, uyarlanabilir, birleşik e-mail güvenliği ile tehditleri anında tespit ederek müdahale edin.