Trellix IPS

Trellix® Ağ Güvenlik Platformu, ağdaki sofistike tehditleri keşfedip engelleyen benzersiz bir akıllı güvenlik çözümüdür. İleri saptama ve emülasyon teknikleri kullanan ürün, yüksek doğruluk payıyla gizli saldırılara karşı savunma yapmak için salt örüntü eşlemenin ötesine geçer. Bu gelecek nesil donanım platformu, talepkâr ağların ihtiyaçlarını karşılamak için tek bir cihazla 40 Gbps’den fazla hızlara kadar ölçeklendirir.

Güvenlik yönetimine Birleştirilmiş Savunma Mimarisi yaklaşımımız, gerçek zamanlı Trellix Global Tehdit İstihbaratı verilerini ağ kaynaklı saldırılara hızlı ve doğru bir karşılık verilebilmesi için kullanıcılar, cihazlar ve uygulamalar hakkında zengin bağlamsal verilerle birleştirerek güvenlik faaliyetlerini kolaylaştırır.

Trellix

McAfee dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. McAfee, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan McAfee, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere McAfee Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve McAfee® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. McAfee ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!