Wi-Fi

Cihazların internete erişmeleri ya da birbirleriyle iletişim kurması için kablosuz bağlantı sağlayan teknolojidir. Ağınıza wi-fi teknolojisi kullanarak bağlanmaya çalışan cihazları kurum/kuruluş politikalarına göre yönetebilirsiniz. Bu sayede tehditlere karşı önemli bir güvenlik politikası uygulayabilirsiniz.

Wifi ile ağıza bağlanmaya çalışan cihazlara çeşitli kimlik doğrulaması (Radius, Active Directory ve TC Kimlik Doğrulaması …) yöntemleriyle denetim ve kontrol sağlayarak rapor elde edebilirsiniz. Kurumunuzun çeşitli lokasyonlarına Access Point cihazları yerleştirerek kurum içerisinde kablosuz ve kolay iletişim yapısı oluşturulabilir. Bu sayede tüm Access Pointlerinizi merkezi olarak yönetebilir ve hangi Access Pointinize hangi kullanıcılarınızın bağlandığını görebilir her biri için ayrı bir güvenlik politikası uygulayabilirsiniz.

Wi-Fi
WatchGuard Access Point
WatchGuard, Wi-Fi 6 erişim noktaları, merkezi yönetim ve akıllı raporlama ile kablosuz deneyiminizi yükseltir. WatchGuard Cloud’da Wi-Fi ile tüm şekil ve boyutlarda geleceğe hazır ağlar. WatchGuard, ev ofislerden geniş şirket kampüslerine kadar sizin için güvenli WPA3 şifreleme erişim noktalarına sahip Wi-Fi 6 teknolojisine sahiptir.
Wi-Fi
Sophos Access Point
Sophos (Sophos Güvenlik Duvarı İşletim Sistemi), Sophos XGS güvenlik duvarının yazılım temeli olan amaca yönelik oluşturulmuş bir işletim sistemidir.