WithSecure

"WithSecure™ Hakkında 1988'de kurulan WithSecure™ (eski adıyla F-Secure for Business), NASDAQ OMX Helsinki Ltd.'de listelenmiştir.

WithSecure
WithSecure™, 1988 yılında kurulmuş olup (eski adıyla F-Secure for Business), NASDAQ OMX Helsinki Ltd.'de listelenmiştir.

Şirketin Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik'te ofisleri bulunmaktadır. 2021'de 130 milyon Avro gelir elde eden WithSecure™, bulut çözümleri yıllık tekrar eden gelirinde %34 büyüme kaydetmiştir (2020-2021). Şu anda 7.000'den fazla iş ortağı ve 100.000'den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.
 
WithSecure™, siber güvenlik alanında güvenilir bir ortaktır. BT hizmet sağlayıcıları, MSSP’ler ve işletmelerin yanı sıra en büyük finans kurumları, üreticiler ve dünyanın en gelişmiş binlerce iletişim ve teknoloji sağlayıcısı, operasyonlarını koruyan ve etkinleştiren sonuca dayalı siber güvenlik konusunda bize güvenir.
 
Yapay zeka destekli koruma sistemi, uç noktaları ve bulut işbirliğini güvence altına alırken, akıllı algılama ve yanıt mekanizması, tehditleri proaktif bir şekilde tespit eder ve canlı saldırılarla başa çıkar. Uzmanlarımız, kanıta dayalı güvenlik önerileri ile iş risklerini belirler ve dayanıklılığı artırmak için işletmeler ve teknolojiye meydan okuyanlarla işbirliği yapar. 30 yılı aşkın tecrübemizle iş hedeflerini karşılayan teknoloji oluştururken, esnek ticari modeller aracılığıyla ortaklarımızla birlikte büyümek için portföyümüzü oluşturduk.

Uç Nokta Güvenliği

Endpoint güvenliği, kuruluşların ağlarında bulunan son noktalarda (örneğin, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar) veri ve uygulama güvenliğini sağlamak için kullanılan bir yaklaşımdır.

Zafiyet Yönetim Modülü

With Secure

With Secure

Yapay zeka güdümlü korumamız, uç noktaları ve bulut işbirliğini güvence altına alır ve akıllı algılama ve yanıtımız, tehditleri proaktif olarak avlayarak ve canlı saldırılarla yüzleşerek iş risklerini belirleyen uzmanlar tarafından desteklenir.