Web Gateway

Web Gateway, ağda bulunan kullanıcıların ve cihazların tüm web erişim isteklerini derinlemesine inceleyerek, kullanıcılar ve cihazlar için internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlar.

Web Gateway, ağda bulunan kullanıcıların ve cihazların tüm web erişim isteklerini derinlemesine  inceleyerek, kullanıcılar ve cihazlar için internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlar.

Kurum politikalarına uygun olarak iş süreçlerinin verimli kullanılmasında, kurum çalışanları veya  misafir kullanıcılar tarafından kurumun web trafiğinin verimli kullanılmasında fayda sağlar.

Web Gateway ; URL filtereleme, içerik filtreleme, kategori bazlı filtreleme , virüs taraması, zararlı  yazılım taraması gibi bir çok inceleme motoru ile tehditlere karşı etkin koruma sağlar.

Web Gateway
Skyhigh Güvenli Web Ağ Geçidi
Ağınızı web’den kaynaklanan tehditlere karşı koruyan ve ağınızı Web e bağlayan bir ağ geçidi görevi gören fiziksel veya sanal bir cihaz olarak kurulan bir web güvenlik ürünüdür. Skyhigh Web Gateway, kapsamlı bir güvenlik çözümü sağlamak için SIEM ve Endpoint güvenliği gibi diğer güvenlik çözümleriyle de entegre edilebilir. Skyhigh Web Gateway, kuruluşların çözümü çalıştırmak için gereken altyapıyı yönetme ve sürdürme ihtiyacını ortadan kaldıran bir hizmet olarak sunulabilir.
Komtera için bir el ilanı.