Web Gateway

Web Gateway, ağda bulunan kullanıcıların ve cihazların tüm web erişim isteklerini derinlemesine inceleyerek, kullanıcılar ve cihazlar için internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlar.

Web Gateway, ağda bulunan kullanıcıların ve cihazların tüm web erişim isteklerini derinlemesine  inceleyerek, kullanıcılar ve cihazlar için internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı koruma sağlar.

Kurum politikalarına uygun olarak iş süreçlerinin verimli kullanılmasında, kurum çalışanları veya  misafir kullanıcılar tarafından kurumun web trafiğinin verimli kullanılmasında fayda sağlar.

Web Gateway ; URL filtereleme, içerik filtreleme, kategori bazlı filtreleme , virüs taraması, zararlı  yazılım taraması gibi bir çok inceleme motoru ile tehditlere karşı etkin koruma sağlar.

Web Gateway
Skyhigh Güvenli Web Ağ Geçidi
Skyhigh Secure Web Gateway, dünyanın her yerindeki kuruluşlara sunulan sınıfının en iyisi tehdit korumasıyla oluşturulmuş, bulutla sağlanan bir web güvenlik hizmetidir. Skyhigh Secure Web Gateway SWG, iş gücünüzü her yerden, her uygulamadan ve her cihazdan kötü niyetli web sitelerine ve bulut uygulamalarına bağlar ve korur. Entegre Uzak Tarayıcı İzolasyonu RBI, Bulut Erişimi Güvenlik Aracısı CASB ve Veri Kaybını Önleme DLP yetenekleriyle kullanıcıları tehditlere ve veri kaybına karşı korurken web ve buluta erişim olanağı sağlar. Skyhigh SWG, tamamen birleşik bir platformda birleştirilir ve diğer Skyhigh SSE hizmetleriyle aynı tek konsoldan yönetilir.