Sistem Yönetimi

Sistem yönetimi, bir kurumsal ağ veya veri merkezindeki bilgi teknolojisi (BT) sistemlerinin yönetimidir. Etkili bir sistem yönetimi planı, BT'nin bir hizmet olarak sunulmasını kolaylaştırır ve bir kuruluşun çalışanlarının değişen iş gereksinimlerine ve sistem etkinliğine hızla yanıt vermesini sağlar.

WatchGuard Sistem Yönetim Çözümleri sayesinde, diğer ağ ve uygulama parametreleri ile ilgili bilgiler toplanıp ilişkilendirilerek bir ağ oluşturularak, ileride oluşabilecek hasarların önceden tespit edilmesi sağlanmakta ve bu süreç izlenebilmekte ve kontrol edilebilmektedir.

Sorun olaylarının köklü analizi ve gelecekteki BT ihtiyaçları için kapsamlı performans yönetimi ile sorunlar tanımlanabilir, hızlı bir şekilde çözülebilir veya tamamen önlenebilir. WatchGuard Sistem Yönetim Çözümleri, kurumsal altyapı analizi, yazılım güncellemeleri, performans analizi, veri depolama, yedekleme ve güvenilirlik ölçümü gibi hizmetler sunarak tüm iş süreçlerini entegre ederek operasyonları hızlandırmayı ve maliyetleri düşürmeyi amaçlar.

WatchGuard Sistem Yönetimi (System Manager), tüm Firebox’larınızı kurmak, yapılandırmak, yönetmek, izlemek ve merkezi olarak yönetmek için kullanabileceğiniz yönetim ve izleme araçları paketini içerir.

Komtera için bir el ilanı.