Gelişmiş Güvenlik

Gelişmiş Güvenlik

Geleneksel uç nokta koruma ürünleri entegrasyona sahip değildir ve yönetim (lisansların sürdürülmesi, güncellemelerin ve yamaların yüklenmesi, güncellemelerden sonra uygunluğun doğrulanması ve farklı birçok kullanıcı arabirimini kullanarak birden fazla politikanın yönetilmesi) için çok daha fazla zaman gerektirir.

Acronis, bir ajan, bir yönetim arabirimi ve bir lisans sunarak entegre olmayan çözümlerle ilişkili karmaşıklığı ve risklerini ortadan kaldırır. Geleneksel virüs koruması ve yedekleme çözümleri, modern siber tehditlere karşı koruma sağlayamaz. Yedekleme ile entegre olmayan kötü amaçlı yazılım koruması çözümleri, verileri kurtaramadığı gibi verilerin ikincil bir yedek kopyasındaki tehditleri algılama becerisine de sahip değildir. Kötü amaçlı yazılım koruması ile entegre olmayan yedekleme, yedeklemeleri devre dışı bırakan modern fidye yazılımı türlerine karşı savunmasızdır.

Acronis, yapay zeka tabanlı bir tehdit algılama motoruna sahip olmanın yanı sıra algılama oranlarını arttırıp yanlış pozitifleri önlemek için de yedekleme verilerinin gücünden yararlanır. Gelişmiş kötü amaçlı yazılım koruması ve yedeklemenin entegrasyonu, bozuk verilerin otomatik olarak kurtarılmasını sağlar. Yedekler, ajana ve yedekleme dosyalarına yönelik saldırılara karşı korunarak verilerin temiz olması sağlanır. Otomatik algılama, önleme ve kurtarma, operasyonlarınızı kolaylaştırarak hem destek çağrılarının sayısını hem de her olayda harcanan süreyi azaltarak ekibinizi daha verimli hale getirir.