E-posta Güvenliği

Hızlı, uyarlanabilir, birleşik e-mail güvenliği ile tehditleri anında tespit ederek müdahale edin.

Şirket içinde ya da bulutta olan, e-mail altyapınızı ve kullanıcılarınızı güvende tutmak için güvenli e-mail iletişim kuralları oluşturmanız gerekmektedir.

Fidye yazılımı, profesyonel e-mail güvenliğinin ihlal edilmesi (BEC) ve kimlik avı gibi gelişmiş e-mail tehditlerini, e-mail güvenliği sağlayan çözümlerle tespit edip ve engelleyerek azaltabilirsiniz. Komtera tarafından sunulan dünyanın önde gelen çözümleri ile güvenilir, esnek bir iletişim ortamı oluşturmak için en yetkin ve hızlı algılama ve aksiyon yeteneklerine sahip olacaksınız.

E-posta Güvenliği
Trellix E-Mail Security
Trellix Email Security (EX), e-posta trafiğinde; sosyal mühendislik, spear phishing (hedef odaklı oltalama), credential harvesting (kimlik avcılığı) gibi geleneksel savunma yöntemleriyle engellenemeyen saldırı çeşitlerine karşı gerçek zamanlı koruma ve engelleme sağlar.
E-posta Güvenliği
Sophos Email Gateway
Suçlular, hedef ağındaki çalışanları kandırmak amacıyla genellikle bir kuruluştaki önemli kişilerin veya tanınmış markaların kimliğine bürünür.
E-posta Güvenliği
E-Posta Ağ Geçidi
İstenmeyen e-posta, kimlik avı, iş e-posta gizliliği (BEC), kötü amaçlı yazılım, gelişmiş kalıcı tehditler (APT’ler) ve sıfırıncı gün dahil olmak üzere e-posta tehditlerini son kullanıcıların Microsoft 365 ve Google Workspace hesaplarına veya şirket içi herhangi bir e-posta sunucusuna ulaşmadan önce engellemenize olanak sağlar.