MDR

7/24 fidye yazılımı ve ihlal önleme hizmetleriyle bir hizmet olarak sunulan siber güvenlik servisidir.

MDR

Sophos MDR (Yönetilen Algılama ve Yanıt), Sophos'un sunduğu bir siber güvenlik hizmetidir. MDR, geleneksel güvenlik kontrolleri olan antivirüs ve güvenlik duvarının yanı sıra ileri tehditleri tespit etmek ve yanıt vermek için tasarlanmıştır. Sophos MDR, organizasyonların ağlarını, uç noktalarını, e-posta güvenliğini ve bulut ortamlarındaki verileri analiz etmek için gelişmiş tehdit algılama teknolojileri ve makine öğrenme algoritmaları kullanır. Bu hizmet, uzman güvenlik analistleri tarafından gerçek zamanlı olarak uyarıları inceleyerek ve olası olayları araştırarak 7/24 izleme ve yanıt sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Sophos MDR, organizasyonlara ayrıntılı tehdit istihbaratı ve analizi sunarak, karşı karşıya kaldıkları tehditlerin doğasını anlamalarına ve gelecekte bu tehditlere karşı etkili güvenlik stratejileri geliştirmelerine yardımcı olur. Bu sayede, organizasyonlar tehditlerin ciddi zarar veya kesintiye neden olmadan önce tespit edilerek ve yanıt verilerek, zararlı etkileri minimuma indirebilirler.

MDR

Sophos MDR

Sophos MDR/SOC, bilgisayarlarınızı, sunucularınızı, ağlarınızı, bulut iş yüklerinizi, e-posta hesaplarınızı ve daha fazlasını hedef olarak belirleyen, siber