Şifreleme

Karmaşık ve gelişen bir sanallaştırma, bulut hizmetleri ve mobilite ortamında gelişmiş tehditlerden korunurken mevzuata uygunluğu devam ettirmek için kuruluşlar hassas bilgilerini korumak için giderek daha çok veri merkezli bir yaklaşım benimsemek zorundadırlar.

Thales, hassas verilerin ömürleri boyunca tüm kritik noktalarda kalıcı olarak korunmasını sağlayan, tek eksiksiz kurumsal şifreleme portföyünü sunar.

Fiziksel ve sanal veri merkezinden buluta kadar, Thales çözümleri kuruluşların korunmuş, uyumlu ve kontrollü olmalarına yardımcı olur. Thales veri şifreleme ve şifreleme anahtarı yönetim ürünleri, kuruluşların veritabanlarında, uygulamalarda, depolama sistemlerinde,

sanallaştırılmış platformlarda ve bulut ortamlarında hassas verilerini korunur şekilde sağlamasına  olanak tanır.

Kurumsal şifreleme ürünleri, hassas verileri hacim, tür ve konum bakımından, veri merkezinden sanal ortamlara ve buluta genişledikçe korumanıza ve kontrol altında tutmanıza olanak tanırken, merkezi yönetim ve politika uygulama yoluyla uyumluluk ve yönetişim görünürlüğünü ve etkinliklerini iyileştirir.

Büyük depolama kapasitelerine ve genellikle internet erişimine sahip mobil cihazların hızlı bir şekilde yaygınlaşması, veri kaybı veya hırsızlığı için daha fazla kanal açmaktadır, bu nedenle hassas, özel ve şahsi olarak tanımlanabilen bilgilerin korunmasına

öncelik verilmelidir. Trellix Eksiksiz Veri Koruma Paketleri, bu endişeleri ve daha pek çok güvenlik riskini ortadan kaldırır.

Trellix aşağıdakileri destekler:

  • Kurumsal Düzeyde Disk Şifrelemesi
  • Çıkarılabilir Ortam, Dosya ve Klasör ve Bulut Depolama Şifrelemesi
  • Native Şifreleme

Sophos SafeGuard, içeriği oluştuğu anda şifreler. Şifreleme her zaman açıktır ve kusursuz ve güvenli çalışmaya imkan sağlar. Senkronize Şifreleme, şifrelenmiş veriye erişim imkânı vermeden önce bir cihazın kullanıcısını, uygulamayı ve güvenlik bütünlüğünü sürekli doğrulayarak verilerinizi proaktif olarak korur. Bu her zaman-açık koruma yöntemi, verilerinize her yerde eşlik ederek piyasadaki en kapsamlı veri güvenliği çözümünü sağlar.

Her zaman-açık şifreleme, Sophos SafeGuard Enterprise’ın veri odaklı olduğu her yerde verileri korur ve içeriği oluşur oluşmaz otomatik olarak güvence altına alır.

Şifrelendikten sonra, dosyalar platform ve aygıtlarda paylaşıldığında veya e-postayla gönderildiklerinde veya Box, Dropbox veya OneDrive gibi bulut tabanlı dosya paylaşım programlarına yüklendiklerinde güvende tutulur. Bu yöntem, güvenlikten ödün vermeksizin aygıt ve platformlar arasında çalışarak ve kazara veri sızıntısını önleyerek her yerde güvenli çalışmayı sağlar.

Şifreleme
Trellix FRP
Trellix File and Removable Media Protection(FRP) ile dosya, USB ve cihaz harddiskleri şifrelenebilir. FRP çözümü, diğer birçok Trellix çözümünde olduğu gibi Trellix ePO üzerinden yönetilir.
Şifreleme
Thales CDP
CDP’yi dağıtarak, veritabanlarınıza giren ve çıkan verileri şifreleyerek ve şifresini çözerek güvenlik sağlar. Şifreleme, veritabanı içindeki belirli bir tablo kümesinin sütun düzeyinde gerçekleştirir.
Şifreleme
Thales CTE
CTE, verileri korumak için CipherTrust Manger platformunun kriptografik ve anahtar yönetimi özelliklerinden yararlanan bir dosya sistemi düzeyinde şifreleme çözümüdür.
Şifreleme
Sophos Cihaz Şifreleme
Tam disk şifrelemeyi kolayca yönetin. Her yıl milyonlarca dizüstü bilgisayar kayboluyor, çalınıyor veya kayboluyor; birçoğu önemli ve hassas veriler içeriyor. Sophos Merkezi Cihaz Şifrelemesi – Tam disk şifrelemesini kolayca yönetin.
Komtera için bir el ilanı.