Gelişmiş Yedekleme

VMware ESX(i), Hyper-V host sunucularının ve üzerinde bulunan sanal sunucuların yedeklenmesi, geri dönüşü, replikasyonu, raporlamasını ve bunun gibi birçok işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı ve kolay şekilde sağlayan komple bir çözümdür.

Kurumsal müşteriler için sunulan, Backup Advanced ürün ailesi ile tüm Windows, Linux, Vmware, Hyper-V ve client yedekleme operasyonları tek bir konsoldan yönetebilirsiniz.
Acronis’i tercih eden müşterilerin önemli bir kısmı, ürünü kurumsal PC yedeklemesi için kullanmaktadır. Acronis, PC yedeklemede image ve file/folder yedeği destekleme özelliği ile rakiplerinin önüne geçmektedir.

Kullanılmakta olan tüm uygulamaların birebir yedeğini alan Acronis; fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında, kritik verileri güvenle taşıma, koruma ve yedekleme konularında da tercih edilen bir yedekleme programına sahiptir. Vmware ile Microsoft Server platformları üzerindeki sanal sunucuları yedeklemekte kullanılan en verimli yazılımlardan bir tanesidir.

Acronis, esnek depolama seçenekleriyle verilerin, altyapının ve tüm düzenleyici gereksinimlerin değerini dengelemenize olanak sağlar. İhtiyaçlarınıza uyan depolamayı kullanarak kolaylıkla büyümenize yardımcı olur: Acronis sayesinde verilerinizi NAS, SAN, diskler, Acronis Cloud veya Azure, AWS veya Google gibi herhangi bir onprem veya cloudda saklayabilirsiniz.

Planlanmış yedeklemeler arasında bile müşterilerin verilerini koruyup yedekleme yeteneklerinizi SAP HANA, Oracle DB, MariaDB, MySQL ve uygulama kümeleri için de genişletebilirsiniz. Müşterilerinizin altyapısı genelinde veri koruma durumunu görünür hale getirebilirsiniz.
Sürekli veri koruması, Data Protection haritası, Uygulama Seviyesinde Yedekleme, MariaDB ve MySQL veritabanlarının tam veya parçalı kurtarma müşterilerinize hızlı ve kolay kurulum sağlanmasına olanak verir.

Komtera için bir el ilanı.