25 Yıllık Tecrübe ile

Güvenli Teknolojinin Öncüsü

Bilişim sektöründeki 25 yılı aşkın deneyimimiz ve güvenlik çözümleri alanındaki uzmanlığımızla distribütörü olduğumuz dünya çapındaki lider markaların çözümlerini; katma değerli hizmetlerle daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.

Komtera

Hakkında

Bilişim güvenliği alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda lider durumda bulunan Komtera Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. ile Lidyum Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.’yi Aralık 2016 tarihinde Komtera Teknoloji A.Ş. çatısı altında birleştirdik.

Yeni yapılanmamız sonucunda hizmet kalitemizi ve oluşturduğumuz sinerji ile rekabet gücümüzü artıracağımıza, teknik bilgi ve birikimimizi daha da üst seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz.

Bu yenilenme ile firmamıza tamamlayıcı kaynak, ürün ve güç sağlayarak pazardaki etkinliğimizi artırmayı ve sizlerin ihtiyaçlarına daha etkili ve tam kapsamlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Komtera Teknoloji A.Ş. arkasına aldığı bilgi ve teknoloji ile ulusal ve global pazarlarda rekabet gücünü artırmaya ve daha etkin yer almaya odaklanarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Vizyon

Değer katan faaliyetleri ile hem üreticiler hem de iş ortakları için vazgeçilmez bir distribütör olmak.

Misyon

Katma değerli bir distribütör olarak müşterilerimizin hem üreticilerin hem de iş ortaklarının büyümesine ölçülebilir şekilde katkıda bulunmak.

Değerler

Dürüstlük

Müşteri Odaklılık

Dinamizm

Doğaya ve İnsana Saygı

Ekip Ruhu

Pozitif Yaklaşım

Çözüm Odaklılık

Güvenilirlik

Güvenli Dijital Dünya

Güvenliğinizi Sağlamak için Bize Ulaşın

İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Komtera Teknoloji A.Ş. olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle yanınızdayız.