Acronis

Acronis, kuruluşların veri, uygulama, sistem ve üretkenliğini siber saldırılar, donanım arızaları, doğal afetler ve insan hatalarına karşı koruma altına almalarına olanak sağlar. Hizmet sağlayıcılarının, yüksek kâr marjlarını korumaya devam etmesini sağlarken hem kendilerinin hem de müşterilerinin altyapılarını güvence altına alır ve güçlendirir.

Image link

Kurumsal BT ekiplerini ve ev ofis kullanıcılarını, iş için kritik altyapılarını yüksek güvenilirlik ve düşük maliyetle koruma sayesinde ileriye taşır. Acronis’in devrede olan 111 yeni veri merkezinden biri olan Türkiye veri merkezi, servis sağlayıcılar için daha büyük bir portföy oluşturmanın yanı sıra gelecekte sistemlerin daha çok bulut ortamlara taşınması ile verilerin Türkiye sınırları içerisinde tutulması adına atılmış büyük adımdır. Acronis Cyber Protect’in Türkçe arayüzü ile aynı yönetim paneli sayesinde kullanıcıların sistemlerini daha rahat yönetebilmesi sağlanabilir.

Gelişmiş Yedekleme
VMware ESX(i), Hyper-V host sunucularının ve üzerinde bulunan sanal sunucuların yedeklenmesi, geri dönüşü, replikasyonu, raporlamasını ve bunun gibi birçok işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı ve kolay şekilde sağlayan komple bir çözümdür.
Gelişmiş Felaket Kurtarma
Müşterilerinizin sistemlerini Acronis Cloud’da çalıştırıp herhangi bir yerde yedekleyerek, olası bir siber saldırı anında sistemlerin dakikalar içinde geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Runbook düzenleme ve otomatik yük devretme özelliği ile olağanüstü durum kurtarmayı zahmetsiz bir hale getirip verimliliği arttırabilirsiniz.
Gelişmiş Yönetim
Yedekleme, siber güvenlik, iş yükü izleme ve yönetimini entegre eden tek bir çözümle koruma yönetiminizi merkezileştirin. Komut dosyası oluşturma yöntemiyle rutin görevleri otomatikleştirmek, güvenlik açıklarını proaktif olarak yamalamak, başarısız yamalar ve disk sürücüsü sorunları durumunda müşterilerin çalışma süresini iyileştirip yönetilen iş yüklerine uzaktan erişmek için gelişmiş yönetim ile mümkündür.
Gelişmiş Dosya Senkronizasyonu ve Paylaşımı
Advanced File Sync and Share paketi, Acronis Cyber Protect Cloud’un entegre güvenli dosya paylaşım yeteneklerini tamamen uzaktan noter onayı, doğrulama ve elektronik imzalama ile genişletir. Kullandıkça öde hizmetinin üzerine gelişmiş özellikler ekleyerek veri doğruluğunu sağlayıp veri dolandırıcılığını minimum seviyeye indirir.
Gelişmiş Veri Kaybı Önleme (DLP)
Acronis Advanced DLP, müşteri iş yüklerinden veri sızıntısını önlemek ve yasal uyumluluğu güçlendirmek için size benzersiz provizyon, yapılandırma ve yönetim kolaylığı sağlar. Davranışa dayalı benzersiz bir teknoloji sahip Advanced DLP, devreye alınmasıyla aylarca sürdürülmesi veya yüksek sayıda ekip gerektirmeden işletmeye özgü politikaları otomatize ederek süreklilik sağlar.
E-Posta Ağ Geçidi
İstenmeyen e-posta, kimlik avı, iş e-posta gizliliği (BEC), kötü amaçlı yazılım, gelişmiş kalıcı tehditler (APT’ler) ve sıfırıncı gün dahil olmak üzere e-posta tehditlerini son kullanıcıların Microsoft 365 ve Google Workspace hesaplarına veya şirket içi herhangi bir e-posta sunucusuna ulaşmadan önce engellemenize olanak sağlar.
Gelişmiş Güvenlik
Geleneksel uç nokta koruma ürünleri entegrasyona sahip değildir ve yönetim için çok daha fazla zaman gerektirir. Acronis, bir ajan, bir yönetim arabirimi ve bir lisans sunarak entegre olmayan çözümlerle ilişkili karmaşıklığı ve risklerini ortadan kaldırır.
Komtera için bir el ilanı.