Fudo

Fudo PAM, Unix/Windows sunucularına, veritabanlarına, web uygulamalarına ve ağ cihazlarına yapılan uzak bağlantıların yönetimi ve kayıt altına alınması için tasarlanmıştır.

Sıfır Güven yaklaşımıyla, kullanıcılar belirli uygulamalara ve hesaplara yalnızca bir nedenle ve gerçekten ihtiyaç duyduklarında erişebilmelidir. Proxy/bastion mimarisi sayesinde Fudo, aynı gün devreye alıp kullanmaya başlayabileceğiniz tamamen aracısız bir üründür. Dünya çapında binlerce kullanıcı tarafından kullanılan Fudo; DevOps, Yöneticiler, Ayrıcalıklı Yetkilere Sahip Çalışanlar, Serbest Çalışanlar, Alt Yükleniciler, Satıcılar ve her türden üçüncü taraflara erişimi yönetmek için mükemmel bir araçtır.

Oturum İzleme ve Kayıt
IT yöneticilerinin, şüpheli olabilecek herhangi bir oturuma gerçek zamanlı olarak katılmasını, oturumu video olarak kaydetmesini, paylaşmasını, duraklatmasını veya sonlandırmasını sağlayarak tüm oturumları yönetebilir hale gelmelerini mümkün kılar. Kaynakların RDP, SSH, HTTPS dahil olmak üzere 10'dan fazla protokolle paylaşılmasına ve tüm oturumların kaydedilmesine olanak tanır.
Parola Yöneticisi
Şimdiye kadar oluşturulmuş en esnek parola kasasıyla kimlik bilgileriniz sistemimizde güvenle saklanır. Hazır şablonları dakikalar içerisinde parola değiştiricileri oluşturulmasına olanak sağlar. Parola değiştiriciler, yerleşik örneklerin yanı sıra ayrı bir Taşıma Katmanında (SSH, LDAP, Telnet veya WinRM) çalıştıklarından, izlenmekte olan sunuculardaki ayrıcalıklı hesapların kimlik bilgilerini kolayca yönetmek için kendi komut dosyanızı oluşturmanıza olanak sağlarlar.
Ajansız Rahat Erişim
Fudo PAM, ajansız mimarisi sayesinde kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeksiniz hesaplarına kolay ve hızlı bir şekilde erişimine olanak sağlar. Kullanıcılar isterlerse yerel istemcileri veya web istemcilerini kullanmaya devam edebilirler.
Tekil Oturum Açma (SSO) ve Zamanında Erişim Özelliği
Fudo Enterprise, Yönetici Paneli ve Kullanıcı web üzerinden erişim için Tekil Oturum Açma işlevinin yapılandırılmasını mümkün kılmaktadır. Tekil Oturum Açma, sistemde oturum açarken kullanıcının kimliğini otomatik olarak doğrulamanıza olanak tanır.
Yapay Zeka Destekli Önleme
Yapay Zeka gerekli yönergeleri sağlayarak doğrulama/izleme süreçlerini kolaylaştırır ve IT ekiplerine günlük sorumluluklarında destek olur. Erişim bilgilerinin ele geçirilmesi ve kaynaklara yetkisiz bir kişi tarafından erişilmesi durumunda, sistem tarafından yorumlanan davranışsal ve anlamsal şemalara göre alarmlar oluşturulacaktır.
Verimlilik Analizi
Kullanıcıların faaliyetlerinin takibi ve ayrıntılı ölçümlere dayalı olarak verimlilik, boşta kalma süreleri veya uygunsuz iş davranışları hakkında kesin bilgiler sağlayarak, verimlilik analizi yapılmasına olanak tanımaktadır.

Ürünle İlişkili Dökümanlar

Komtera için bir el ilanı.