Thales CipherTrust Application Data Protection

Merkezi kurumsal anahtar yönetimi için CipherTrust Manager ile birlikte dağıtılan CipherTrust Application Data Protection, sağlam güvenlik ve ölçeklenebilirlik sağlar. Bir kez dağıtıldıktan sonra, uygulama düzeyindeki veriler, nereye aktarılır, yedeklenir, kopyalanır ya da aktarılsın, ilk olarak işlenir ve tüm yaşam döngüsü boyunca güvenli bir şekilde saklanır.

Thales

Thales, veri koruma alanında önde gelen global bir sağlayıcıdır. Fortune 500’de faaliyet gösteren global şirketler ve devlet kurumları, dünyadaki en değerli veri varlıklarını ve fikri mülkiyet haklarını korumak ve korumak için Thales’nun SafeNet Kimlik ve Veri Koruma çözümlerine yönelmektedir.

Veri merkezli yaklaşımımız, yüksek değerli bilgilerin veri merkezinden buluta kadar yaşam döngüsü boyunca korunmasına odaklanmaktadır. Ticari işletmeler ve devlet kurumlarındaki 25.000’den fazla müşteri, hassas verilere erişimi korumak, denetlemek, riski yönetmek, uygunluğu sağlamak ve sanal ve bulut ortamlarını güvenli hale getirmek için SafeNet çözümlerine güveniyor.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!