Thales CTE (Ciphertrust Transparent Encryption)

Gelişmiş Durağan Veri Şifreleme, Erişim Kontrolü ve Veri Erişim Denetimi Günlüğü.

Thales CTE, verileri korumak için CipherTrust Manger platformunun kriptografik ve anahtar yönetimi özelliklerinden yararlanan bir dosya sistemi düzeyinde şifreleme çözümüdür. Genellikle dosya veya klasör şifreleme olarak adlandırılan dosya sistemi düzeyinde şifreleme, tek tek dosyaların veya dizinlerin dosya sisteminin kendisi tarafından şifrelendiği bir disk şifreleme biçimidir. CTE şeffaf şifreleme gerçekleştirir. Yetkili kullanıcılar, şifrelenmiş verilere okuma ve yazma erişimine sahip olmaya devam eder. Yetkisiz kullanıcılar şifrelenmiş verilere erişemez.

Thales

Thales, veri koruma alanında önde gelen global bir sağlayıcıdır. Fortune 500’de faaliyet gösteren global şirketler ve devlet kurumları, dünyadaki en değerli veri varlıklarını ve fikri mülkiyet haklarını korumak ve korumak için Thales’nun SafeNet Kimlik ve Veri Koruma çözümlerine yönelmektedir.

Veri merkezli yaklaşımımız, yüksek değerli bilgilerin veri merkezinden buluta kadar yaşam döngüsü boyunca korunmasına odaklanmaktadır. Ticari işletmeler ve devlet kurumlarındaki 25.000’den fazla müşteri, hassas verilere erişimi korumak, denetlemek, riski yönetmek, uygunluğu sağlamak ve sanal ve bulut ortamlarını güvenli hale getirmek için SafeNet çözümlerine güveniyor.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!