Thales Identity And Access Management

SafeNet Authentication Service (SAS) ve ödüllü, bulut tabanlı kimlik doğrulama hizmetinin başarısından yararlanan Thales, artık çok faktörlü kimlik doğrulamayı, bulutta çoklu oturum açmayı birleştiren bir erişim yönetimi hizmeti olan SafeNet Trusted Access (STA) ile sunuyor. Ayrıntılı erişim politikalarıyla çok sayıda bulut ve web uygulamasına erişimi merkezi olarak yönetme yeteneği sağlıyor.

SafeNet Trusted Access, kuruluşların aşağıdakileri yaparak çok sayıda bulut ve web uygulamasına erişimi yönetmesine olanak tanır:

SafeNet Trusted Access, müşterilere bireysel kullanıcı, grup veya uygulama düzeyinde ilkeleri uygulama yeteneği üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlayan, kullanımı kolay bir ilke motoru aracılığıyla esnek erişim yönetimi sunar. Politika motoru, kuruluşların mevcut yatırımlarından yararlanmasına ve bunları bulut ve web tabanlı hizmetleri güvence altına almak için kullanmasına olanak tanıyan çok çeşitli kimlik doğrulama yöntemlerini destekler – halihazırda konuşlandırılmış olanlar dahil -.

Bağlam tabanlı kimlik doğrulama, bir oturum açma girişiminin güvenli olup olmadığını belirlemek için bağlamsal parametreleri değerlendirerek kullanıcı rahatlığını artırır. Bir oturum açma denemesi güvenli kabul edildiğinde, kullanıcıya anında erişim izni verilir. Güvenli kabul edilmediğinde, ek bir kimlik doğrulama faktörü gerekebilir. Bağlamsal parametreler, bir kullanıcının ağı, konumu ve cihazı gibi türlü ayrıntıları içerebilir.

Akıllı Tek Oturum Açma (SSO), kullanıcıların tüm bulut uygulamalarında tek bir kimlikle oturum açmasına imkan sağlayarak parola angaryası, parola ele geçirilme, parola sıfırlamalarını ve kesinti sürelerini ortadan kaldırır. SafeNet Trusted Access, bir kullanıcının oturum açma isteklerini işler ve SSO’nun akıllıca uygulanmasını sağlar. Bu, aynı SSO oturumundaki önceki kimlik doğrulamalarına ve her erişim girişimi için geçerli olan belirli politika gereksinimlerine dayanır. Bu şekilde, kullanıcılar tüm bulut uygulamalarına erişmek için yalnızca bir kez kimlik doğrulaması yapabilir veya ilkede yapılandırıldığı gibi ek kimlik doğrulaması sağlayabilir.

Sürekli genişleyen entegrasyon şablonları kitaplığı, Salesforce, AWS ve Office 365 gibi önde gelen bulut uygulamalarına en kolay bağlantıyı sağlar. Kullandığınız uygulamalar için önceden yerleşik ve tanımlanmış entegrasyon şablonlarını kullanın veya genel amaçlı, özel entegrasyon şablonunu kullanın . SAML tabanlı uygulamalar ve kimlik doğrulama aracıları OWA için desteklenir.

Thales

Thales, veri koruma alanında önde gelen global bir sağlayıcıdır. Fortune 500’de faaliyet gösteren global şirketler ve devlet kurumları, dünyadaki en değerli veri varlıklarını ve fikri mülkiyet haklarını korumak ve korumak için Thales’nun SafeNet Kimlik ve Veri Koruma çözümlerine yönelmektedir.

Veri merkezli yaklaşımımız, yüksek değerli bilgilerin veri merkezinden buluta kadar yaşam döngüsü boyunca korunmasına odaklanmaktadır. Ticari işletmeler ve devlet kurumlarındaki 25.000’den fazla müşteri, hassas verilere erişimi korumak, denetlemek, riski yönetmek, uygunluğu sağlamak ve sanal ve bulut ortamlarını güvenli hale getirmek için SafeNet çözümlerine güveniyor.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!