Trellix DLP

Farkına bile varmadan veri mi kaybediyorsunuz? Müşteri bilgileriniz, fikri mülkiyetiniz, finansal verileriniz ve kişisel dosyalarınız tam da şu anda şirket sınırlarınızın dışına çıkıyor olabilir ve failleri yalnızca bilgisayar korsanları değil, aynı zamanda kendi çalışanlarınız bile olabilir. Kazara ve kötü amaçlı veri kaybı, e-posta, web postu, USB bellek ve buluta yükleme gibi ortak kanallarla ortaya çıkabilir ve size milyonlar kaybettirebilir. Şirketler her gün kötü amaçlı ve kazara bilgi sızıntılarıyla muazzam miktarda veri kaybı mağduriyeti yaşıyor.

PC ve Mac bilgisayarlar için özellik eşleştirmesi, hassas verilerinizi nerede bulunurlarsa bulunsunlar korur.

Manuel sınıflandırma, kullanıcılara belgeleri sınıflandırma, veri koruma farkındalığını artırma ve idari yükü azaltma imkanı verir.

Kullanıcı tarafından başlatılan tarama ve iyileştirme, kullanıcıların uç noktası keşif taramalarını yürütmesine ve kendi kendini iyileştirme eylemlerini gerçekleştirmelerine imkan verir.

Sözlükler, düzenli ifadeler ve geçerli kılma algoritmaları, tescilli belgeler ve üçüncü şahış kullanıcı sınıflandırma çözümleri dahil olmak üzere esnek sınıflandırma

Belgeleri kökenlerine göre belirlemeye yönelik benzersiz etiketleme teknolojisi, web uygulamalarından, ağ uygulamalarından ve ağ paylaşımlarından hassas bilgilerin kopyalanmasını, yeniden adlandırılmasını veya kurumsal tesislerden çıkmasını önler.

Artırılmış sanallaştırma desteği, uzak masaüstlerini ve sanal masaüstü altyapısı (VDI) çözümlerini korur.

Trellix

Trellix dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. Trellix, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.
Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan Trellix, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere Trellix Labs’in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve Trellix® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. Trellix ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyümüz, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.

Ürünle İlişkin Dokümanlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Bizimle İletişime Geçin!