OneSpan

OneSpan, ayrıcalıklı ve güvenli deneyimler yaratan dijital kimlik (digital identity) ve dolandırıcılıkla mücadele (anti-fraud) çözümlerinde uzman bir firmadır.

Sektörde 30 yıldır faaliyet göstermektedir ve tüm dünyada binlerce çalışanı ile 20 yıldır borsada islem gören bir şirkettir.
Yüksek güvenlikli kimlik teyidi (Id verification), işlem imzalama, doğrulama (Authentication), mobil uygulama güvenliği, e-imza iş akışları ve sanal işlemler için güvenli video iş birliği sağlama konusunda küresel bir liderdir. Çözümlerimiz, bankacılık, finansal hizmetler, sağlık hizmetleri ve profesyonel hizmetler genelinde dijital anlaşmalar ve işlemlerle ilişkili kişilerin ve eserlerin bütünlüğünü sağlayan güveni mümkün kılar.”

Mobil Doğrulama (MA)
Çok faktörlü kimlik doğrulamanın kullanılması, sistemlerinizin ihlal edilme riskini önemli ölçüde azaltır. OneSpan’ın mobil bildirimlere yönelik güvenli yaklaşımı, push bildirimi yoluyla gönderilen Tek Kullanımlık Şifre’lere (OTP) yönelik kötü amaçlı yazılım saldırılarını azaltır ve hassas verileri düz metin olarak gönderebilecek diğer dağıtım yöntemlerinden çok daha güçlüdür.
App Shielding
Kişisel Tanımlanabilir Bilgileri (PII) veya ödemeler, akıllı sözleşmeler, meta veriler veya iş operasyonlarınızla ilgili diğer hassas ve gizli bilgileri taşıyan her mobil uygulama için etkin bir güvenlik gereklidir.
Mobil Uygulama Güvenlik Seti
Güçlü kimlik doğrulama dinamik linkleme, WYSIWYS, kimlik doğrulama orkestrasyonu ve gelişmiş kimlik doğrulama kullanıcı deneyimi (UX) gibi çeşitli teknolojilere izin vererek yerleşik uygulama güvenliğini entegre eden kapsamlı bir geliştirici araç seti (SDK) ve benzersiz bir platformdur.
Komtera için bir el ilanı.